Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koty 44 w ramach Filmowych Poranków

24 września godz.10:30 - 12:00

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie Filmowe Poranki – 44 Koty, cz. 1, w niedzielę 24 września o godz. 10:30.

Zaprezentujemy zestaw bajek:

  • Piastunka Pilou
  • Nowy przyjaciel Pilou
  • Gazek, śmierdzący kotek
  • Cyrk Mlekota i Czekota
  • Peperita, mistrzyni kociej kuchni

„44 koty” to włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Jest to bajka o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy razem tworzą muzyczny zespół – Arcykoty. Pokazy swoich wokalnych umiejętności dają w garażu, który odwiedza ich wielu kocich przyjaciół, wraz z którymi przeżywają niebywałe przygody. Arcykoty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń, jest to zatem bajka, która nie tylko bawi, ale także uczy małych kinonamów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej.

Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

  • zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
  • projekcja – zestaw bajek lub film [50-60 min]

Specyfika seansu filmowego:

  • dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
  • pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy” upominek.

Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 22 października o godzinie 10:30! Tym razem zaprezentujemy zestaw bajek z serii 44 Koty, cz. 2.

Szczegóły

Data:
24 września
Godzina:
10:30 - 12:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.helios.pl/6,Bialystok/BazaFilmow/Szczegoly/film/29719/FILMOWE-PORANKI-%E2%80%93-44-Koty--cz--1

Organizator

Kino Helios
Telefon:
516258879
Zobacz witrynę: Organizator