Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jak efektywnie generować dobre pomysły? – warsztaty w Centroom

24 marca godz.08:00 - 17:00

39zł

Lepiej mieć jeden dobry pomysł, czy 30, w tym 3 odlotowe? Prowadzenie działalności wymaga ciągłego doskonalenia istniejących bądź tworzenia nowych produktów, usług czy procesów. Trzeba szukać oryginalnych rozwiązań, ale jak to zrobić? Przyjdź 31 marca br. do Centroom, a poznasz niestandardowy sposób generowania pomysłów.

Nieprzewidywalność czasów w jakich żyjemy, wymaga wyjścia poza dotychczasowe schematy i rozwiązania. Jeżeli chcesz poznać narzędzie, które pomoże Ci w przyszłości w nieoczywisty sposób generować pomysły, zapisz się na warsztaty, które odbędą się 31 marca 2022 r. w godz. 16.30-18.30. O tym „Jak efektywnie generować dobre pomysły?” opowie Marcin Nawrocki, brainstormer, ekspert design thinking, moderator procesów kreatywnych.

Spotkanie będzie składało się z dwóch części: teoretycznej, która pozwoli zapoznać się uczestnikom z narzędziem, oraz praktycznej, w której przejdziemy przez proces generowania pomysłów dla określonych wyzwań.

Zaprezentowane narzędzie jest jednym z etapów większego procesu twórczego rozwiązywania problemów – design thinking – który służy do udoskonalania istniejących bądź tworzenia nowych produktów, usług czy procesów.

Dwugodzinne spotkanie o warsztatowym charakterze odbędzie się w biurze coworkingowym Centroom, zarządzanym przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny.

Na spotkaniu dowiesz się:

  • jakie są różnice między burzą mózgów a efektywnym brainstormingiem,
  • jak przygotować się do sesji generowania pomysłów,
  • jak osiągnąć min. 30 pomysłów w 15 minut.

Na koniec weźmiesz udział w moderowanej burzy mózgów / moderowanym brainstormingu.

Adresaci spotkania

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich osób zainteresowanych niestandardowym sposobem generowania pomysłów – bez względu na branżę, doświadczenie zawodowe miejsce pracy czy aktywność społeczną.

Informacje o prowadzącym:

Marcin Nawrocki – brainstormer, ekspert design thinking, moderator procesów kreatywnych. Od kilku lat zaangażowany w rozwój kompetencji kreatywnych młodzieży i osób dorosłych. Wieloletnie doświadczenie pracy z zakresu planowania strategicznego w administracji publicznej wykorzystuje przy projektowaniu procesów kreatywnych w firmach, instytucjach i organizacjach non-profit. Wierzy w efektywność dobrze moderowanych burz mózgów. Od 2015 roku współtworzy markę AskWhy.pl zajmującą się promowaniem i wdrażaniem design thinking. Od 2019 roku jest facylitatorem tej metody w projekcie Google i Polskiego Funduszu Rozwoju pn. Projektanci Innowacji PFR. Ma za sobą 600 godzin warsztatów, konsultacji i projektowania procesów, w których wzięło udział łącznie 1200 uczestników.

Najważniejsze informacje

Cena: 39 zł

Miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok

Termin: 31 marca, godz. 16.30-18.30

Organizator: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny

Patronat medialny: Portal Miejski BiałystokOnline

 

Szczegóły

Data:
24 marca
Godzina:
08:00 - 17:00
Koszt:
39zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Witryna internetowa:
https://bpnt.bialystok.pl/PL/spolecznosc-bpn-t/startup-kalendarz/jak-efektywnie-generowac-dobre-pomysly-centroom-przedsiebiorczosci-30

Miejsce wydarzenia

Centroom
Sienkiewicza 9
Białystok, Podlaskie 15-092 Polska
+ Google Map
Telefon:
533 553 204
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia