Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Helios na Scenie: JUJUTSU KAISEN: 0

22 maja godz.19:00 - 21:00

|Recurring Wydarzenie (See all)

An event every day that begins at 19:00, repeating until 22 maja, 2022

Projekt Helios na Scenie kierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, do których dostęp często jest trudny oraz kosztowny. To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w światowych koncertach, spektakularnych sztukach i to na wielkim ekranie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chcemy przybliżyć przystępność wydarzeń, które dotąd nie były realizowane na tak szeroką skalę. Sprowadzimy na kinowe sale: koncerty, imprezy LIVE, spektakle teatralne i nie tylko!

 • 20-22 maja – Wybierz się na seans JUJUTSU KAISEN: 0, pełnometrażowy film anime, w którym zaadaptowano tzw. tom zerowy mangi dark fantasy Jujutsu Kaisen autorstwa Gege Akutaniego. Jego bohaterami są znani już z anime Maki, Panda i Toge oraz Yuta Okkotsu.
  Cennik obowiązujący w Twoim kinie:
  – 3 i więcej dni przed: 17,90 zł
  – 2 dni przed: 20,90 zł
  – 1 dzień przed: 23,90 zł
  – w dniu seansu: 27,90 zł

Opis filmu: Jako dziecko Rika Orimoto ginie w wypadku drogowym na oczach bliskiego przyjaciela Yuty Okkotsu. „To obietnica. Gdy dorośniemy, pobierzemy się”. Rika staje się zjawą, a Okkotsu, cierpiąc z powodu jej klątwy, pragnie własnej śmierci. Największy czarownik jujutsu, Satoru Gojo, wita go jednak w Liceum Jujutsu. Okkotsu poznaje kolegów z klasy: Maki Zen’in, Togego Inumakiego oraz Pandę, i w końcu odnajduje w sobie determinację: „Chcę móc powiedzieć, że to, że żyję, jest okej”. „Uczęszczając do Liceum Jujutsu, zdejmę klątwę Riki”. W międzyczasie nikczemny użytkownik klątw, Suguru Geto, którego wyrzucono ze szkoły za dokonanie masakry na zwykłych ludziach, ukazuje się przed Okkotsu i resztą. „24 grudnia zorganizujemy Nocną Paradę Stu Demonów”. Geto nawołuje do stworzenia raju wyłącznie dla czarowników jujutsu i rzuca tysiąc klątw na Shinjuku i Kioto, by w ten sposób zlikwidować wszystkich nie-czarowników. Czy Okkotsu uda się ostatecznie powstrzymać Geta? A co ze zdjęciem klątwy Riki…?

Szczegóły

Data:
22 maja
Godzina:
Witryna internetowa:
www.helios.pl/jujutsukaisen0

Organizator

Kino Helios
Telefon:
516258879
Zobacz witrynę: Organizator