Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Piosenki Harcerskiej Bi-Pi – muzyka, przyjaźń i wspólnota

24 lutego godz.11:00 - 17:30

Białostocki Hufiec Harcerek „Prześwit” we współpracy z Marszałkiem Województwa Podlaskiego Arturem Kosickim oraz Podlaskim Instytutem Kultury  zapraszają na Festiwal Piosenki Harcerskiej Bi-Pi! W najbliższą sobotę 24 lutego, w auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania, przy ul. Ciepłej 40 w Białymstoku. Pierwsza część przesłuchań festiwalowych rozpocznie się o godz. 11.00, druga o godz. 16.00. Oficjalne wręczenie nagród będzie miało miejsce o godz. 17.30.

Festiwal Piosenki Harcerskiej Bi-Pi to wyjątkowa okazja, by wziąć udział w wydarzeniu, które kultywuje ducha harcerstwa poprzez muzykę, przyjaźń i wspólnotę. Wstęp wolny! – wszyscy goście są mile widziani. To będzie dzień pełen emocji, muzyki i niezapomnianych chwil w towarzystwie przyjaciół z całej harcerskiej rodziny, idealny również do świętowania Dnia Myśli Braterskiej, który przypada dwa dni wcześniej – 22 lutego.

Dzień Myśli Braterskiej to dla nas harcerzy wyjątkowe święto, podczas którego propagujemy wartości braterstwa, solidarności i wzajemnej pomocy. To czas refleksji nad ideami harcerskimi, nad tym co dla nas ważne: przyjaźń, współpraca i szacunek w życiu codziennym – mówi Zuzanna Śleszyńska z Białostockiego Hufca Harcerek „Prześwit” (Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej)

Talenty i kreatywność uczestników festiwalu to niezwykłe źródło inspiracji! Na gości czeka aż 20 wyjątkowych występów, które z pewnością zaskoczą, zachwycą i oczarują – zachęcają harcerze.

W programie oprócz przesłuchań festiwalowych  znajdzie się również harcyliada, czyli familiada po harcersku oraz gra terenowa „Zakamarki Polskiego Wersalu”.

Szczegóły

Data:
24 lutego
Godzina:
11:00 - 17:30
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Aula Kongresowa WANS
Ciepła 40
Białystok, Podlaskie 15-472 Polska
+ Google Map