Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dzień Otwarty sklepu Würth w Białymstoku. Na klientów czekają liczne szkolenia i nagrody rzeczowe

Czerwiec 13 godz 09:00 - 17:00

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

One event on Czerwiec 14, 2019 at 9:00am

dzień otwarty sklepu wurth

Promocje, merytoryczne szkolenia i prezentacje przygotowane przez ekspertów – to tylko część programu Dni Otwartych organizowanych przez Würth Polska. Wydarzenie odbędzie się 13 i 14 czerwca (czwartek i piątek) w sklepie przy ul. Generała Stanisława Maczka 52 w Białymstoku, w godz. 9:00-17:00.

Dzień Otwarty w białostockim sklepie Würth obejmie prezentacje specjalistycznych produktów dedykowanych dla przemysłu, motoryzacji, budownictwa, ciesielstwa, stolarstwa i rolnictwa.

Reklama

– Zgodnie z hasłem „Blisko. Bliżej. Würth!” wychodzimy z inicjatywą spotkań z klientami, organizując dni otwarte w sklepach stacjonarnych Würth Polska. Tegoroczne wydarzenie w Białymstoku zaplanowane jest na dwa dni: 13 i 14 czerwca. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy szeroką ofertę szkoleń i prezentacji, które umożliwią zapoznanie się z naszymi nowościami oraz przetestowanie wybranych produktów. Program wydarzeń został ułożony w ten sposób, by każdy profesjonalista, bez względu na branżę, mógł znaleźć coś dla siebie – mówi Alicja Rippel, Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Pokazy, testy i szkolenia

Podczas wydarzenia odwiedzający będą mieli możliwość przyjrzeć się testom wytrzymałości zamocowań oraz wkrętów i nitów samowiercących. Odbędą się pokazy wiercenia, cięcia, szlifowania i techniki diamentowej, a także wytrzymałości klejów. Eksperci przedstawią ofertę membran dachowych oraz nowatorskich dalmierzy laserowych i systemów pozycjonowania. Zaprezentują także zupełnie nowe ceramiczne materiały ścierne. Fani motoryzacji będą mogli zapoznać się z ofertą systemów wymiany szyb samochodowych, narzędzi specjalistycznych dla warsztatów, a także dowiedzą się, jak często i w jaki sposób wymieniać płyn chłodniczy. Zostanie zaprezentowana także zabudowa warsztatu mobilnego Würth. W ramach Doświadczalni Würth uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić działanie chemii technicznej z asortymentu marki. Dodatkowo, do każdego zakupu dokonanego podczas wydarzenia, przewidziana jest premia w postaci nagrody rzeczowej.
— W trakcie Dnia Otwartego w sklepie Würth w Białymstoku nasi eksperci będą do dyspozycji klientów, udzielą rad i pomogą w zakupach — mówi Alicja Rippel. — Na wydarzenie gorąco zapraszamy naszych stałych, jak i nowych klientów. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z naszą ofertą  – podsumowuje Alicja Rippel.
Dzień otwarty w sklepie Würth w Białymstoku przy ul. Generała Stanisława Maczka 52, odbędzie się w godz. 9:00-17:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej informacji znajduje się na stronie www.wurth.pl.

Szczegóły

Data:
Czerwiec 13
Czas:
09:00 - 17:00
Wydarzenie Category:

Reklama