Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dzieci zaświecą przykładem na drogach!

Listopad 9

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

One event on Listopad 9, 2019 at 6:00am

Dzieci zaświecą przykładem na drogach! – kampania edukacyjna w Centrach Handlowych Auchan
Dzieci odwiedzające 8 listopada Centrum Handlowe Auchan Hetmańska oraz 9 listopada Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna wezmą udział w zajęciach w ramach akcji edukacyjnej „Odblaskowi.pl”. Uczestnicy wydarzenia poprzez zabawę będą poznawać zasady właściwego zachowania na drodze i odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo pieszego. Wstęp bezpłatny.
Jesień i związane z nią krótsze dni są dobrym momentem na przypomnienie dzieciom zasad bezpieczeństwa na drodze. Organizowane 8 i 9 listopada wydarzenia pozwolą zwiększyć bezpieczeństwo najmłodszych w drodze do szkoły oraz po zmroku, a wszystko to w formie zabaw w towarzystwie bohaterki kampanii – Odblaskowej Zebry.
Ósma odsłona akcji „Odblaskowi.pl” w Centrach Handlowych Auchan pozwoli maluchom na poszerzenie wiedzy poprzez edukacyjne gry. Zajęcia dla dzieci w różnym wieku będą uczyć o zasadach bezpieczeństwa na ulicach, które przydadzą się w drodze do szkoły i podczas powrotów do domu po zmroku. Dzieci będą poznawać znaki drogowe, dowiedzą się, jak prawidłowo przechodzić przez ulicę oraz czego należy unikać podczas spacerów w pobliżu trasy o natężonym ruchu. Wszystko to w formie interaktywnych gier, wesołych zabaw i konkursów z nagrodami, które z pewnością zainteresują małych gości centrum. Na uczestników spotkania czeka wielka podłogowa gra planszowa, duże puzzle, kolorowanki i balony.
Uczestnicy akcji otrzymają kolorowe opaski odblaskowe, które zwiększą ich widoczność na drodze i pozwolą uniknąć wypadków, a do tego będą ciekawym gadżetem. Rodzice odwiedzający stoiska będą mogli odebrać materiały informacyjne.
Akcja „Odblaskowi.pl” odbędzie się 8 listopada w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku oraz 9 listopada w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Zajęcia będą prowadzone od godz. 11.00 do 17.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

DODATKOWE INFORMACJE:
O Centrum Handlowym Auchan Hetmańska:
Centrum Handlowe Auchan Hetmańska jest jednym z największych obiektów handlowych w Białymstoku. Jego ofertę tworzy blisko 60 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, H&M, Big Star, CCC oraz salony wyposażenia i aranżacji wnętrz. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, RTV Euro AGD, Empik, Toys”R”Us, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Decathlon i stacja paliw Auchan.
Centrum Handlowe Auchan Hetmańska jest dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje różnorodne restauracje i kawiarnie, specjalne miejsca przeznaczone do odpoczynku lub pracy, a także dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Na terenie centrum znajduje się bezpłatny parking na blisko 1250 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych, rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży oraz wiaty rowerowe. Centrum Handlowe Auchan Hetmańska jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.
Centrum mieści się przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Powstało w 2008 roku, a w 2017 roku zostało odnowione. Obiekt ma 11 616 mkw. powierzchni handlowej. Centrum jest otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 9:30-19:30.
Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.auchanhetmanska.pl/pl oraz mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanHetmanska/

Reklama

O Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna:
Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna to przyjazne i nowoczesne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 50 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Carry, CCC, Pepco, perfumeria Sephora oraz salony wyposażenia i aranżacji wnętrz. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, RTV Euro AGD oraz pierwszy w Białymstoku punkt odbioru IKEA natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Norauto i stacja paliw Auchan.
Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna jest również dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje różnorodne restauracje i kawiarnie, specjalne miejsca przeznaczone do odpoczynku lub pracy, a także dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Klienci centrum mogą korzystać również z bezpłatnego parkingu na 1435 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych oraz kobiet w ciąży i rodzin z dziećmi. Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.
Centrum mieści się przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Powstało w 2000 roku, a w 2018 zostało odnowione. Obiekt ma 7 590 mkw. powierzchni handlowej. Obiekt jest otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 9:30 – 19:30.
Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.auchanprodukcyjna.pl/ oraz mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanProdukcyjna/

O Ceetrus Polska:
Ceetrus Polska sp. z o.o. (d. Immochan Polska sp. z o.o.) działa jako inwestor, komercjalizator, deweloper i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni  38 183 mkw. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja. Więcej informacji na http://www.ceetrus.pl/pl oraz www.linkedin.com/company/ceetrus-poland.

Szczegóły

Data:
Listopad 9
Wydarzenie Category:

Miejsce

CH Auchan Hetmańska
ul. Hetmańska 16
Białystok, Podlaskie 15-727 Polska
+ Google Map
Telefon:
85 874 86 44

Reklama