Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

DrGree

27 stycznia godz.20:00

25zł

DrGree – „Medycy ludzkich zmysłów” :Zespół powstał w 2013 roku w Lublinie , tworzy go pięciu muzyków , prywatnie przyjaciół.

DrGree w swoich utworach opowiada niesamowite historie, są one osadzone w stylu czarnego humoru, a wszystko to muzycznie otulone połączeniem dobrego rytmicznego rocka, folku, ska i reggae. Pozwalają w pełni uczestniczyć w odbiorze, aby jednocześnie być jego współtwórcą. DrGree opowiada o rzeczach, które mogły by się zdarzyć lub już się przydarzyły, odkrywa duszę wprowadzając jeszcze głębiej do świata pełnego czarnych ciepłych pozytywów. DrGree gwarantuje przeżycia i emocje, oddalenie się od świata rzeczywistego jednocześnie opowiadając o nim.

DrGree – Ideologia :
Przeciwnie krągłego, pachnącego zmysłową perfumerią plastiku. Pobrudzona,
posiadająca liczne blizny muzyka wydarta prosto z głębi serca. Pachnie poranną mgła nad rzeką do której Don Corleone posyłał swoją konkurencję, czuć też proch, a w oddali słychać ciche nucenie z parku „Zostawcie moje piękne kapcie” kto to śpiewa? Jakiś świr? Tak, a jakże inaczej – zakochany świr. DrGree to pieśni o miłości ale nie śpiewają ich krągłe blondynki. Kicz DrGree jest jest prawdziwy, szczery i pobudza wszystkich, którzy mają z nim do czynienia. KiczZaKicz i DrGree albo się kocha albo nienawidzi, my nie wstydzimy się siebie i żyjemy tak aby cieszyć się życiem, przeżywać je, wprowadzać w stan świadomego nieograniczonego bycia tu i teraz.

Skład zespołu DrGree:
Grzesiek Janczak –wokal, gitary
Wojtek Rynkiewicz – inst. klawiszowe, samplery , inst. perkusyjne, chórki / manager
Wojtek Rowicki – gitary, chórki
Krzysiek Wiśniewski – gitara basowa, chórki
Artur Jasiński – perkusja

Szczegóły

Data:
27 stycznia
Godzina:
20:00
Koszt:
25zł
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://biletyna.pl/koncert/DrGree

Miejsce wydarzenia

6-Ścian PUB Sześcian
ul. Warszawska 30
Białystok, 15-077
Telefon:
790 618 732