Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Demian Band

7 września godz.20:00

zł40.00

DEMIAN BAND najpotężniejsze brzmienie na żywo, jakie można zobaczyć na scenie, przedstawia najnowszy album „Souvenirs From Hell”!
Demian Band to argentyńsko-hiszpańskie trio grające energetycznego bluesa i rocka. Zespół jest znany, nie tylko w Ameryce Południowej, ale także w Europie i USA.
Demian Dominguez, urodzony w Argentynie autor tekstów i producent 6 dotychczasowych albumów, zakorzenił się w Hiszpanii i od kilkunastu lat koncertuje wraz z zespołem w Europie, Ameryce Południowej i Stanach Zjednoczonych. Występował wspólnie na scenie z takimi artystami, jak Jimmie Vaughan, Los Lobos, Eric Sardinas, Paul Shortino, Bernard Allison, Javier Vargas, Raimundo Amador, Pappo, Alejandro Lerner, Ricardo Mollo i wieloma innymi. Demian Dominguez został wyróżniony w 2009 roku, bowiem doczekał się sygnowanego swoim imieniem wzmacniacza produkowanego przez „Matamp British Amplifiers” i nazwanego – „Matamp Demian”. Jego pierwsza płyta „Devil By My Side” zebrała znakomite recenzje, a piosenki „Chicago Bluesman Bernard Allison” i “Tattoo’d Fish” weszły do topu American Blues Charts. W 2013 roku został wydany koncertowy album zespołu „Live” i koncertowe DVD „Demian Band The Movie”, które w latach 2013/2014 były promowane w Europie i Stanach Zjednoczonych. W latach 2015/2016 album „Goin’ Ahead” również został zaprezentowany publiczności w całej Europie i Stanach Zjednoczonych. Kolejny album „Come To Get It” z 2017 roku spotkał się z wielkim zainteresowaniem i żywym odbiorem podczas europejskiej trasy 2017/2018. Ostatni album był prezentowany w 12 krajach, gdzie zespół był również headlinerem wielu cenionych festiwali.
W 2019 roku w ramach kolejnej dużej europejskiej trasy Demian Band promuje najnowszą siódmą płytę „Souvenirs From Hell”.
Skład zespołu:
Demian Dominguez (Argentyna) – śpiew, gitara
Mino Berlano – bas,
Gianpaolo Feola – perkusja.

Szczegóły

Data:
7 września
Godzina:
20:00
Koszt:
zł40.00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://biletyna.pl/koncert/Demian-Band

Miejsce wydarzenia

6-Ścian PUB Sześcian
ul. Warszawska 30
Białystok, 15-077
Telefon:
790 618 732