Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

[BIA] 48 spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Białymstoku

8 czerwca godz.18:00 - 22:00

!!! UWAGA ZMIANA LOKALIZACJI !!!
Dla odmiany w drugą środę miesiąca, a więc 8go czerwca o godzinie 18:00 w biurze Billennium na ul. Bema 7. widzimy się na kolejnym spotkaniu i pogadamy sobie o Azure.

**Jak do nas trafić?**
To nowy czarny budynek na przeciwko komisariatu na ulicy Bema (więc mamy bezpiecznie 😉 ).
Wszystko jest zamknięte, więc na domofonie trzeba wdusić 8 i wpuścimy na górę, wywiesimy też jakieś wskazówki, a po weekendzie wrzucę kilka zdjęć.

Nieco mniej tłoczno niż ostatnio, bo „tylko” 4 prelegentów z dwoma pełnowymiarowymi sesjami i dwoma lightning talkami. Osoby, które znacie, a także takie, które dopiero poznacie. Ale wszystko co trzeba wiedzieć znajdziecie poniżej

Artur Boryczko
Temat: TBD


Gabriel Mazur
Temat: yammy pipelines in azure – Historia pewnych pieplineów.
Bio: Solution Architekt / Starszy programista w SoftwareONE. Przywiązany do dotneta, lecz czasami romansujący z SharePointem czy Angularem. W wolnych chwilach motocyklista lubiący wywracać się na małych motocyklach.

Marcin Iwanowski (Lightning Talk)
Temat: Azure App Configuration
Bio: System Architect w SoftwareONE, współwłaściciel BIMBEARS Sp. z o.o., wcześniej Head of Engineering w Elastic Cloud Solutions, Team Leader / Starszy Programista SharePoint w F. Hoffmann-La Roche (poprzez 7N). Aktywny trener współpracujący z największymi ośrodkami edukacyjnymi w Polsce. Wykładowca Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki. W latach 2011 – 2016 Microsoft Most Valuable Professional w kategorii Windows Platform Development. Prelegent wielu wydarzeń ogólnopolskich oraz spotkań społeczności .NET. Były lider „Białostockiej Grupy .NET” a wcześniej największej w Polsce akademickiej grupy „Grupa .NET Politechniki Białostockiej”. Od 2010 roku magister inżynier Informatyki, absolwent Politechniki Białostockiej.


Paweł Wiszniewski
Temat: Jak żyć z dokumentacją?
Opis: Krótkie podsumowanie najczęstszych komplikacji związanych z dokumentacją projektową. Oprócz tego, zwrócenie uwagi na pewne fakty, które mogą usprawnić życie z dokumentacją. Przedstawienie również idei Docs as Code wraz z przykładem.
Bio: Junior .NET developer oraz student informatyki na Politechnice Białostockiej. Gdy jest ciepło – rower i aparat najlepsi kumple, gdy zimniej – klikanie w komputer i tym podobne.

A skończymy przy wspólnym stole przy panelu dyskusyjnym.

Szczegóły

Data:
8 czerwca
Godzina:
18:00 - 22:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.meetup.com/Microsoft-Azure-Users-Group-Poland/events/286241339

Miejsce wydarzenia

Generała Józefa Bema 7
Generała Józefa Bema 7
Białystok, 15-004 pl

Organizator

Rafał Hryniewski