Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Bardzo Dzikie Warsztaty Filmowe

23 stycznia - 29 stycznia

Bardzo Dzikie Warsztaty Filmowe to pierwsze w regionie tego typu zajęcia aktywizujące młodych ludzi do rozwoju swoich zainteresowań związanych z branżą filmową. Uczestnicy, pod okiem wykładowców z renomowanej Szkoły Wajdy, poznają podstawy produkcji filmowej: od koncepcji scenariusza po finalny montaż filmu. Dodatkowo na warsztatach pojawią się znani praktycy pochodzący z regionu, którzy przekażą uczestnikom wiedzę na temat kulis kinematografii, o jakich nie przeczytamy w książkach. Tegoroczne zimowe warsztaty uświetni swoją obecnością uznana polska reżyserka pochodząca z Podlasia – Kinga Dębska oraz urodzony w Hajnówce popularny aktor – Przemysław Sadowski.

Liczba miejsc jest ograniczona do 14 osób. Rekrutacja odbędzie się poprzez wybór najlepszych autorskich pomysłów na film nadesłanych przez kandydatów do 12 grudnia 2022 roku (poprzez formularz na stronie internetowej). Zależy nam na tym, żeby informacja o warsztatach dotarła do jak największej liczby młodzieży szkół średnich naszego województwa. Formularz: https://bardzodzikiwschod.pl/warsztaty/

Jesteśmy przekonani, że ta inicjatywa może skutkować pojawieniem się w przyszłości „nowej fali” podlaskich twórców, którzy wniosą swój wkład w rozwój polskiej i światowej kinematografii.
Strona Fundacji: https://bardzodzikiwschod.pl/

Szczegóły

Początek:
23 stycznia
Koniec:
29 stycznia
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://bardzodzikiwschod.pl/

Miejsce wydarzenia

Białystok, Podlaskie 15-001 Polska + Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia