Reklama

I Podlaskie Forum Ekonomiczne 2022

Podlaskie Forum Ekonomiczne odbędzie się w dniach 11-12 października w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Wydarzenie składać się ma z czterech głównych bloków tematycznych: „Doing business with Asia”, „Bezpieczeństwo ekonomiczne”, „Gospodarka cyfrowa” i „Wyzwania gospodarcze”. W każdym bloku zaplanowano po cztery dyskusje panelowe (szczegóły w załączonej agendzie). W sumie z panelem otwierającym odbędzie się 17 dyskusji panelowych.

Udział w wydarzeniu potwierdzili przedstawiciele spółek skarbu państwa, korporacji prywatnych czy instytucji takich jak Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Platforma Przemysłu Przyszłości. 

Gośćmi bloku poświęconego Azji będą dyplomaci ekonomiczni, przedstawiciele dużych korporacji takich jak: Mitsubishi, Bank of China, Samsung czy Hitachi. Drugi dzień forum to przede wszystkim rewolucja cyfrowa w rolnictwie. O tym, jak działa ona w kraju, który jest liderem nowoczesnych rozwiązań technologicznych w rolnictwie, opowie szefowa misji handlowej Izraela. 

Szacuje się, że w ciągu dwóch dni forum odwiedzi około 1 tysiąca osób. 

Do udziału w wydarzeniu można zapisać się za pośrednictwem strony: forum.investinpodlaskie.pl .

Aneta Kursa
red.: Barbara Likowska-Matys
fot.: Krzysztof Duszyński

Źródło: Wrota Podlasia

Reklama