Hubal wraca z 4 medalami

Zawodnicy  z Uczniowskiego Klubu Sportowego Hubal Białystok znakomicie wypadli na Mistrzostwach Polski Młodzików. Równolegle rozgrywano Mistrzostwa Polski UKS.

W pierwszym dniu srebrny medal wywalczył Jan Leżanka na 3 km CL.

W drugim dniu Jan Leżanka znów był drugi na 5 km F, zaś medal brązowy wywalczył  Oliwier Roszko na 3 km F. Oliwier srebro przegrał o niecałą sekundę.

W trzecim dniu wybiegli młodzicy. Nawet dobrze szło do ostatniej zmiany. Gdyby Frankowi Leżance ktoś mógł podarować więcej „mądrości”, medal był w zasięgu, a tak zakończyło się na dobrym czwartym miejscu.

Chłopcy młodsi wypadli znakomicie, choć na trzeciej zmianie serca drżały. Olaf jednak stanął na wysokości zadania, a indywidualnemu medaliście Oliwierowi  Roszko trzeba było dopełnić formalności i przybyć na metę jako sztafeta zwycięska.

I miejsce UKS Hubal Białystok sztafeta:  Roszko,Sieczkowski,Sańczyk,Roszko 37.57,21

źródło i fot.: Uczniowski Klub Sportowy Hubal Białystok

Artykuł Hubal wraca z 4 medalami pochodzi z serwisu Podlaski Sport.