» Honda na Rajdzie Latarników

Honda na Rajdzie Latarników

  Dodano: 2022-09-15

Wyświetlono: 30 razy

Honda na Rajdzie Latarników

16 września 2022 r. rozpoczyna się Rajd Latarników, w którym Honda objęła rolę głównego sponsora i przygotowała park swoich maszyn do jazd testowych. W bazie rajdu na chętnych będą czekały tegoroczne nowości – NT1100 i ADV350, różne wersje modelu Africa Twin i CRF300, a także małe motocykle dla najmłodszych adeptów jazdy na dwóch kółkach – CRF110Fi i CRF50F.

foto © Honda

Zaplanowana na 16-19 września 2022 r., VIII edycja Rajdu Latarników to szansa na przeżycie wspaniałej przygody, podziwianie krajobrazów województwa Zachodniopomorskiego i jednocześnie podniesienie swoich motocyklowych kwalifikacji. To impreza, podczas której uczestnicy będą doskonalić umiejętności w zakresie jazdy na orientację, off-roadu, enduro, bezpiecznej jazdy szosowej czy jazdy precyzyjnej. Tu liczy się nie prędkość, a technika jazdy, a ponadto odkrywanie nowego i dobra zabawa.

 

Zapraszamy do obserwowania wydarzenia na naszym profilu FB

Źródło: Honda, Mototarget
 Pisaliśmy również
» Podsumowanie konferencji prasowej Hondy na temat działań w branży motocyklowej – Osiągnięcie neutralności węglowej ze szczególnym naciskiem na elektryfikację
» X-ADV, NC750X, Forza 750 i NT1100 otrzymują nowe opcje kolorystyczne na rok modelowy 2023
 Inne artykuły

» Volkswagen ogłasza zmiany w zarządzie marki 2022-09-14
  Volkswagen budynek Volkswagen dokonał zmian na kluczowych stanowiskach w zarządzie marki, co pozwoli przyspieszyć transformację firmy w kierunku ery cyfrowej i autonomicznej mobilności. Thomas Ulbrich został członkiem zarządu odpowiedzialnym za nowo utworzony dział New Mobility,… więcej »

» CUPRA poszerza gamę silników Leona 2022-09-08
  cupra leona noc Do gamy modelu Leon dołączają nowe wersje silników benzynowych. Dostępne będą z jednostkami napędowymi o mocy 150 KM i 190 KM. Zmiany zajdą także w wyposażeniu samochodu. Nowa gama silników będzie dostępna od trzeciego kwartału 2022 roku…. więcej »

Źródło: Mototarget.pl

Reklama