Reklama

Hokej w Białymstoku

 Już w sobotę białostoczanie będą mogli bezpłatnie obejrzeć pokazowy mecz hokeja na lodzie. Na taflę miejskiego lodowiska wyjadą amatorskie drużyny AZS Warszawa i organizatorzy spotkania Amatorska Drużyna Hokejowa Białystok.

 Pierwszy mecz Stowarzyszenie Sportowe ”Białostocki Krążek” rozegrało 6 stycznia 2006 roku. Teraz zaprasza białostoczan na pokazowe spotkanie z amatorami z Warszawy. Przed rokiem nasi przegrali z LHT Lublin 3:8, ale przez ten czas zasypiali gruszek w popiele. W najbliższą sobotę miłośników tego niezwykle szybkiego i widowiskowego sportu czeka kolejna moc wrażeń. – ”Pilnie ćwiczyliśmy, mamy nowe stroje, wsparcie sponsora i Urzędu Miasta” – powiedział nam Marcin Bierć – prezes Stowarzyszenia Sportowego „Białostocki Krążek”

 Mecz będzie rozegrany już w najbliższą sobotę, 24 lutego na lodowisku MOSiR-u przy ul. 11 Listopada 28. W ubiegłym roku spotkanie cieszyło się wielkim zainteresowaniem, dlatego teraz nasi hokeiści zachęcają do przyjechania autobusem, bo parking może nie pomieścić wszystkich kibiców. Jest to o tyle prawdopodobne, że wstęp jest bezpłatny. My już teraz trzymamy kciuki za powodzenie naszych hokeistów i mamy nadzieję, że nie będzie to jedyny mecz na lodzie tej zimy.

Reklama