Hala bez porażki

Last updated Mar 18, 2019

Na zakończenie rundy zasadniczej bardzo emocjonujące widowisko zakończone  zwycięstwem! Spotkanie z Dziki Warszawa kończy się wynikiem 110:102! Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, do szatni schodziliśmy z 19-punktową zaliczką. Niestety po zmianie stron Dziki wzięły się w garść i odrobiły straty. Koniec końców do wyłonienia zwycięscy potrzebna była dogrywka, w której na szczęście to my okazaliśmy się lepsi. Zaczynamy Play OFFy, pierwszym rywalem Rosa Radom!

Jako jedyny zespół w całej lidze nie zaznaliśmy smaku porażki na własnej hali – niech tak zostanie do końca sezonu!

Punkty dla Żubrów Leo-Sped Białystok: Czosnowski 31, Wielechowski 22, Misiewicz 16, Warszawski 13, Parszewski 10, Schcerbatiuk 6, Lewandowski 6, Wróblewski 3, Bombrych 2, Kamiński 1, Andruk, Niewiński.

Źródło: Żubry Białystok