Reklama

GRAŁA AKADEMIA: 16 – 17 WRZEŚNIA [PODSUMOWANIE]

Za nami kolejny weekend z meczami drużyn Akademii Piłkarskiej Jagiellonii Białystok. Poniżej komplet rezultatów.

Jagiellonia II Białystok (gr. I III liga)

8. kolejka gr. I III ligi. Sobota, 16 września 2023 r., godz. 16:00.

ŁKS 1926 Łomża – Jagiellonia II Białystok 2:1 (0:1). RELACJA MECZOWA

Bramka dla Jagiellonii II: Toporkiewicz 27′.

Czerwona kartka: Czerech 82′.

Skład Jagiellonii II: Piekutowski – Pankiewicz (Burkowski 76′), Czerech, Kobus, Ozga, Matsui (Mościcki 87′), Orpik (Zielecki 46′), Wojdakowski, Wasilewski (K), Toporkiewicz (Huczko 76′), Twarowski (Samborski 57′).

Jagiellonia Białystok juniorzy starsi (CLJ U-19)

6. kolejka CLJ U-19. Sobota, 16 września 2023 r., godz. 12:00.

Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa 0:2 (0:1). RELACJA MECZOWA

Skład Jagiellonii: Suchocki – M. Jaroszuk (Cholewa 58′), Zabielski, Koj (Krasiewicz 61′), J. Jaroszuk (Chilmon 60′), Kul (Kolo 80′), Kozłowski, Stypułkowski (K), Lipiński (Pawelczyk 72′), Drygiel (Żakiewicz 58′), Rybak (Demiańczuk 83′).

Jagiellonia Białystok juniorzy młodsi (CLJ U-17)

6. kolejka CLJ U-17. Sobota, 16 września, godz. 12:30.

Hutnik Kraków – Jagiellonia Białystok 0:2 (0:0).

Bramki dla Jagiellonii: Moćkun 58′; Stefański 90′.

Czerwona kartka: Szmigiel 90′.

Skład Jagiellonii: Lenc – Pankiewicz, Lange, Reterski, Kosmalski (Stefański 88′), Pietuszewski (Szmigiel 65′), Klebus (Chalecki 78′), Moćkun (Kułakowski 72′), Łukasiewicz (Bergin 58′), Warabida (Pietuch 88′), Rakowski.

Jagiellonia Białystok juniorzy młodsi (LWJM B1)

5. kolejka LWJM B1. Sobota, 16 września, godz. 9:00.

Jagiellonia Białystok – Akademia Młodego Piłkarza 0:0 (0:0).

Skład Jagiellonii: Rabiczko – Bednarczyk (Chilmon 70′), Bobowski, Bołtuć (Godlewski 70′), Gołaszewski (Łukaszuk 60′), Miłosiewicz, Nowakowski (K), Raszkowski (Klimowicz 60′), Sielawa, Siemieńczuk (Łotysz 60′), Zieliński (Bondaruk 60′).

Jagiellonia Białystok trampkarze (LWT C1)

5. kolejka LWT C1. Sobota, 16 września, godz. 17:00.

Jagiellonia Białystok – ŁKS 1926 Łomża 7:0 (4:0).

Bramki dla Jagiellonii: Bytner 11′; Zawadzki 13′, 65′, 72′; Konachowicz 18′; Marciniak 28′; Tymoszczuk 76′.

Skład Jagiellonii: Lewczuk – Bytner, Chrzanowski, Gawryluk, Grygoluk, Klujewski, Konachowicz (K), Marciniak, Orzechowski, Tymoszczuk, Zawadzki.

W kadrze także: Biernacik, Grzybowski, Tymoszuk, Wyszyński.

Jagiellonia II Białystok trampkarze (LWT C1)

5. kolejka LWT C1. Niedziela, 17 września.

Jagiellonia II Białystok – LKS Promień Mońki – mecz nie odbył się, goście wycofali się z rozgrywek.

Jagiellonia Białystok trampkarze (LWT C2)

5. kolejka LWT C2. Środa, 4 października, godz. 18:00.

Jagiellonia Białystok – APN Hattrick Białystok – mecz przełożony.

Jagiellonia Białystok młodzicy (LWM D1)

3. kolejka LWM D1. Środa, 20 września, godz. 19:30.

Jagiellonia Białystok – AP Progres Białystok

Jagiellonia Białystok młodzicy (LWM D2)

4. kolejka LWM D2. Środa, 27 września, godz. 19:30.

Jagiellonia Białystok – BKS Tur MOSiR Bielsk Podlaski – mecz przełożony.

Reklama