Reklama

Głosujmy na Węzeł w Porosłach

Węzeł drogowy w Porosłach otrzymał nominację w konkursie Podlaska Marka 2020. Głosowanie internetowe już się rozpoczęło i potrwa do 25 listopada.

O tytuł Podlaskiej Marki powalczy 27 inicjatyw, produktów i wydarzeń regionalnych. W każdej z dziewięciu kategorii – Produkt spożywczy, Produkt użytkowy, Inwestycja, Odkrycie, Wydarzenie, Kultura, Społeczeństwo, Biznes, Projekt 4.0. – kapituła konkursu wskazała po trzech nominowanych. To już 17. edycja prestiżowego plebiscytu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Węzeł drogowy w Porosłach, zgłoszony przez Miasto Białystok, został nominowany w kategorii Inwestycja.

– Była to jedna z największych inwestycji miejskich na przestrzeni ostatnich lat – powiedział zastępca prezydenta Białegostoku Przemysław Tuchliński. – Mam nadzieję, że mieszkańcy naszego miasta, którzy korzystają z tego nowoczesnego układu komunikacyjnego, zechcą wziąć udział w głosowaniu. Zapraszamy do czynnego uczestnictwa w plebiscycie.

Głosować można na stronie organizatora konkursu – Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku. Można oddać wyłącznie jeden głos. Głosowanie zakończy się 25 listopada 2021 r. Wyniki zostaną podane do publicznej wiadomości podczas uroczystości, która odbędzie się 16 grudnia w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku. Uroczystość będzie transmitowana online na stronach: podlaskamarka.pl oraz wrotapodlasia.pl.

Anna Kowalska

Źródło: Urząd Miejski Białystok

Reklama