Reklama

Głosuj na Podlaskie! – Turystyczne Mistrzostwa Blogerów.

Od 13 do 22 sierpnia można głosować na blogerów reprezentujących województwo podlaskie  w pierwszych Turystycznych Mistrzostwach Blogerów. Ośmiu z szesnastu influencerów przejdzie do kolejnego etapu konkursu.

Podlaskie w konkursie reprezentują Przemek i Magda Czatrowscy z bloga TroPiMy.

Podlaskie to nasz zdecydowanie ulubiony region Polski! Bywamy tu bardzo często, szczególnie na Suwalszczyźnie, z której pochodzi Przemek. Dlatego wybraliśmy dwa najpiękniejsze parki tej części województwa – Suwalski i Wigierski – i opowiedzieliśmy o nich w naszych konkursowych tekstach. Skupiliśmy się na różnych sposobach odkrywania tego regionu – jak spędzić czas aktywnie (na żaglach, rowerem, spacerem), od strony kulinarnej (i wyjątkowej kuchni regionalnej) czy historycznej. Udział w Mistrzostwach zmobilizował nas do opisania tych magicznych i naszym zdaniem niedocenionych przez Polaków rejonów kraju. Suwalszczyzna jest nam najbliższa, ale uwielbiamy wracać także w okolice Biebrzańskiego oraz Białowieskiego Parku Narodowego – to idealne miejsca do odpoczynku i oderwania się od codzienności. A ile jeszcze innych zakątków podlaskiego mamy do odkrycia! To bardzo przyjemna perspektywa! – mówią Przemek i Magda tworzący blog.

Relacje z pobytu influencerów znajdują się na blogu:
Suwalski Park Krajobrazowy – esencja północno-wschodniej Polski
Atrakcje Wigierskiego Parku Narodowego, których nie możesz przegapić
oraz Facebooku.

Jak głosować?

Zasady głosowania są bardzo proste. Na stronie konkursu https://mistrzostwablogerow.polska.travel wystarczy kliknąć „Zagłosuj” pod zdjęciem naszych reprezentantów. Codziennie można oddać jeden głos! Głosowanie trwa do 22 sierpnia.

TroPiMy – Geeki Podróżniki czekają na głosy! Do kolejnego etapu przejdzie 8 influencerów. O tym, kto to będzie, zadecyduje wynik głosowania, zasięgi blogów oraz decyzja kapituły.

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów poprzez wpisy na blogach i w mediach społecznościowych mają zainspirować turystów do podróżowania w dotąd mniej znane zakątki Polski. Każdy z influencerów przemierza jedno z województw i opisuje na blogu swoje przygody. Akcja ma na celu promocję regionów, w szczególności miejsc, które pomijane są w popularnych przewodnikach.

Konkurs organizowany jest przez Polską Organizację Turystyczną. Partnerem jest Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna.

Reklama