Galaxy Z Flip 4. Składany smartfon dla wymagających

Telefony i inne urządzenia Samsung od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ogromne zainteresowanie ofertą koreańską marką oczywiście nie bierze się znikąd. Produkowane przez nią sprzęty cechują się najwyższą jakością, doskonałymi projektami oraz funkcjonalnością na najwyższym poziomie. Potwierdzają to właściwie wszystkie kolejne modele – zwłaszcza smartfony z najwyższej półki. Seria Galaxy od dawna konkuruje z Apple i innymi czołowymi producentami, uchodząc za najbardziej godne uwagi telefony dostępne w danej chwili na rynku. 

Jednym z powodów, dla których każda premiera Samsunga budzi tak duże emocje w technologicznych – choć, rzecz jasna, nie tylko – świecie są innowacje, które wprowadza do branży ta marka. Koreańczycy słyną bowiem z nowoczesnych rozwiązań i wyznaczania trendów, za którymi później podążają inne firmy. Nie inaczej jest w przypadku modeli z linii Z Flip. Te składane smartfony w momencie pojawienia się na rynku zostały okrzyknięte jedną z najważniejszych innowacji. Dziś, kilkadziesiąt miesięcy od tych wydarzeń, nadal cieszą się świetną renomą. Czemu jednak warto zdecydować się na kupienie lub odkupienie modelu Galaxy Z Flip 4? Jakie funkcjonalności oferuje ten telefon? Na te pytania odpowiadamy w nowym artykule. 

Galaxy Z Flip 4. Składany smartfon z serii Galaxy. To bardzo konkretny model sprzedawanego smartfona

Cechą, która odróżnia Galaxy Z Flip od tradycyjnych smartfonów jest oczywiście możliwość jego złożenia. To nie tylko znacznie ułatwia przenoszenia telefonu i chroni główny wyświetlacz przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale też stwarza zupełnie nowe możliwości, jeśli chodzi wykorzystanie urządzenia. Z tytułu sprzedaży smartfona zaoferowana została naprawdę duża funkcjonalność. W pozycji w połowie złożonej smartfon nie potrzebuje bowiem żadnego stojaka ani uchwytu. To cecha bardzo przydatna w różnych sytuacjach. Dzięki niej bez użycia rąk np. prowadzić rozmowy i wideokonferencje, oglądać filmy czy robić selfie. Funkcja umożliwia również korzystanie z telefonu jak z laptopa. 

Nie bez znaczenia jest też fakt, ze główny wyświetlacz jest dwukrotnie większy niż w przypadku standardowych smartfonów. Po pełnym rozłożeniu bez problemu możemy więc korzystać z telefonu jak z tabletu, ciesząc się dużymi rozmiarami przy najlepszej jakości obrazu. Umożliwia to nowoczesny wyświetlacz AMOLED z funkcją dynamicznego mapowania tonów HDR+, filtrem niebieskiego światła i jasnością ekranu 800 nt. Wszystko to sprawia, że Samsung Galaxy Z Fold to doskonały wybór dla wszystkich, którzy od swojego smartfona oczekują czegoś więcej i zwracają uwagę na najlepsze parametry oraz najbardziej wyśrubowane parametry.  

Sprawdzaj informacje bez konieczności otwierania telefonu. Wygodny i ergonomiczny składany smartfon

Telefon Samsung Galaxy Z Flip 4 został wyposażony w dwa ekrany – główny, dostępny po rozłożeniu urządzenia oraz mniejszy. Z tego drugiego można korzystać bez rozkładania telefonu. W ten sposób użytkownik może np. sprawdzać przychodzące do niego połączenia lub przełączać utwory na odtwarzaczu muzycznym. Całości projektu dopełnia dopracowany w każdym calu kształt i budowa. Dzięki nim korzystanie ze smartfona jest banalnie łatwe i nigdy nie sprawia żadnych problemów. 

Mówiąc o Galaxy Z Flip 4 nie sposób byłoby nie wspomnieć o jego możliwościach fotograficznych. Poza matrycą i wysokiej rozdzielczości oraz zachwycającą optyką, na dużą uwagę zasługuje też zaawansowany system stabilizacji obrazu. W połączeniu ze wspomnianą konstrukcją daje to możliwość robienia wysokiej jakości zdjęć nawet przy długim czasie naświetlania bez konieczności używania statywu – a to daje wam możliwość reagowania zawsze, gdy przed tobą otwiera się widok warty utrwalenia. 

Co oferują ekran dotykowy i ekran zewnętrzny? Poznaj możliwości modelu smartfona sprzedawanego przez Samsung

Ze wszystkich najczęściej używanych funkcji możecie korzystać nawet jeśli nie dysponujecie dużym budżetem. Jest on bowiem znacznie tańszy niż jego większy brat – Samsung Galaxy Z Fold. Funkcjonalność modelu okazuje się jeszcze większa, jeśli pod uwagę weźmiecie możliwość sparowania telefonu z Galaxy Watch 5, który pomoże wam w większości codziennych czynności i da wam możliwość jeszcze lepszego zadbania o swoje zdrowie. 

Otwórz Smart Switch Mobile i bez problemu przenieś dane z innego modelu sprzedawanego smartfonu

Jeśli przekonaliście się do kupna Galaxy Z Flip, na pewno ucieszycie się z możliwości łatwego przeniesienia danych ze starego telefonu w przypadku wymiany smartfonu. Jak to zrobić? Po prostu pobierz Smart Switch Mobile – aplikację, dzięki której bez problemu połączysz się z komputerem stacjonarnym lub laptopem, a następnie prześlesz i pobierzesz dowolne pliki.  

Działaj na swoim nowym telefonie Galaxy i skorzystaj z aplikacji Samsung Members

Na tym jednak korzyści płynące z zakupu tego i innych modeli Samsung się nie kończą. Ich użytkownicy mogą korzystać z aplikacji Samsung Members, w której dostępne są inspirujące porady, fachowe wsparcie techniczne i ciekawe nagrody. Poza dostępne mają też możliwość uzyskania pokrycia szkód na podstawie umowy grupowego ubezpieczenia na wypadek uszkodzenia twojego smartfonu. Skorzystanie z ubezpieczenia wymaga rejestracji. Przygotowując się do zakupu nowego smartfonu, warto programu odkup. Niezbędne informacje na ten temat można znaleźć na stronie marki.