Reklama

Gala Finałowa Miss Podlasia 2005

04 czerwca 2005 r. w Teatrze Dramatycznym im. Al. Węgierki odbyła się Gala Finała „Miss Podlasia 2005” oraz „Miss Podlasia Nastolatek 2005”. Tytuł najpiękniejszej Podlasianki zdobyła 22-letnia Marta Michalczuk. I Wicemiss została Joanna Kamińska z Goniądza, a II Wicemiss Justyna Woźniuk z Białegostoku. Tytuł Miss Czytelników „Gazety Współczesnej” zdobyła 18-letnia Emilia Tarasewicz z Ignatek, która w nagrodę pojedzie wraz z osobą towarzyszącą na 5-dniową wycieczkę do Wiednia. Wszystkie trzy, już 25 czerwca, będą reprezentować nasz region w ogólnopolskich półfinałach konkursu Miss Polonia 2005.
Do Warszawy pojedzie również pięć innych finalistek konkursu Miss Podlasia 2005. Jury konkursu „Dzikie karty” przyznało: Sylwie Horodyskiej z Suwałk, Edycie Daniluk z Hajnówki, Barbarze Goss z Białegostoku, Katarzynie Topczewskiej z Białegostoku (Miss Publicznoci) oraz Emilii Tarasewicz z Ignatek.
W sobotę przyznane zostały też tytuły w konkursie Miss Nastolatek Podlasia 2005. Za najpiękniejszą nastolatkę uznana została 17-letnia Magdalena Strzałkowska z Białegostoku. I Vicemiss została 17-letnia Katarzyna Borowska z Białegostoku, a II Vicemiss – 15-letnia Anna Rogalska z Łomży (Miss Nastolatek Publiczności). Tytuł Miss Nastolatek Czytelników „Gazety Współczesnej” zdobyła 16-letnia Izabela Polewko z Białegostoku. W nagrodę otrzymała zestaw kina domowego.

Reklama