Reklama

Finał wakacji na stadionie

W ostatni tydzień sierpnia na Stadionie Miejskim w Białymstoku na dzieci i ich opiekunów będzie czekać wiele atrakcji, m.in. treningi rekreacyjne, testowanie robotów, trampolina, balonowa zgadywanka sensoryczna, miasteczko dmuchańców, bilard nożny.

Od 26 do 30 sierpnia na stadionie przy ul. Wiosennej będą odbywać się liczne wydarzenia dla najmłodszych w ramach „Zakończenia Wakacji na Stadionie Miejskim w Białymstoku”. Na wszystkie atrakcje będzie wstęp wolny. Niektóre zajęcia odbędą się tylko w konkretne dni (według programu), a inne powtórzą się każdego dnia. Atrakcje będą dostępne od godz. 10.00 do 15.00.

– Finał wakacji na stadionie w Białymstoku to gwarancja dobrej zabawy i aktywnie spędzonego czasu w rodzinnym gronie. Zachęcamy do udziału w wydarzeniach przygotowanych z myślą o najmłodszych białostoczanach, już niedługo wracających do szkoły – mówi zastępca prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki.

W poniedziałek i wtorek (26 i 27 sierpnia) w planach są m.in. logiczne gry i konkursy matematyczne, profesjonalne drużyny robotyczne. W środę (28 sierpnia) – pokazy gimnastyki artystycznej, w czwartek (29 sierpnia) – animacje taneczne i maskotka Król Julian oraz strzelnica sportowa, natomiast w piątek (30 sierpnia) odbędą się animacje i zabawy „coś z niczego” i trening/kurs samoobrony z elementami MMA.

Każdego dnia dzieci będą mogły brać udział m.in. w treningach rekreacyjnych na miniboisku, testowaniu robotów, grze w balonowego badmintona, tenisa stołowego, streetball, szachy albo piłkarzyki, układaniu mega puzzli XXL, oraz w innych ciekawych zabawach.

Szczegółowe informacje na temat „Zakończenia Wakacji na Stadionie Miejskim w Białystoku” znajdują się na stronie www.stadion.bialystok.pl.

Agnieszka Błachowska

Źródło: Urząd Miejski Białystok