Reklama

Expo 2020: Podlaskie seminarium biznesowe

Kilkudziesięciu przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji biznesowych, a także potencjalnych partnerów zagranicznych, m.in.: ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Iraku czy Libanu wzięło udział w środę (20.10) w seminarium biznesowym „Podlaskie. Naturalna droga rozwoju”, które odbyło się w Pawilonie Polskim na terenie Expo. W spotkaniu uczestniczył marszałek Artur Kosicki, który zachęcał do nawiązania kontaktów gospodarczych z podlaskimi firmami, mówiąc:

               Przede wszystkim chciałbym podziękować gościom z różnych części świata, którzy przybyli do Pawilonu Polski, aby nawiązać bezpośrednie kontakty z podlaskimi przedsiębiorcami. Pandemia mocno ograniczyła spotkania, ale dzisiejsze seminarium pokazuje, że powoli zaczynamy wracać do normalności. Biznes międzynarodowy wreszcie może spotkać się i to w jednym z najciekawszych miejsc naszego globu. 

Więcej informacji oraz opinie przedsiębiorców przebywających na Expo znajdziecie Państwo w linku poniżej:

Expo 2020: Podlaskie seminarium biznesowe

Expo 2020, to największa i najbardziej prestiżowa impreza promocyjno-gospodarcza na świecie. Polskie firmy na wystawie mają szansę nawiązać nowe relacje i kontakty biznesowe zarówno w całym regionie Bliskiego Wschodu jak i z kontynentem afrykańskim.

źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

Reklama