Europejska premiera modelu Nissan Tiida w Bratysławie

Pierwsza oficjalna prezentacja modelu Nissan Tiida w Europie odbędzie się w trakcie Salonu Motoryzacyjnego w Bratysławie, w dniu prasowym (17 kwietnia).
Jako pierwsza europejska premiera w siedemnastoletniej historii Salonu Motoryzacyjnego w Bratysławie, będzie to bardzo ważne wydarzenie jego tegorocznej edycji. Brian Carolin, Senior Vice President, Sales and Marketing, Nissan Europe, zaprezentuje samochód na konferencji prasowej, która rozpocznie się na stoisku firmy Nissan 17 kwietnia, o godzinie 9:10.
Tiida będzie dostępna jako czterodrzwiowy sedan lub pięciodrzwiowy hatchback z trzema wersjami silnikowymi – dwoma benzynowymi i jednym dieslem. Sylwetka Nissana Tiida, jako współczesna koncepcja tradycyjnego trójbryłowego nadwozia, przypadnie do gustu klientom ceniącym przede wszystkim komfort, jakość, niezawodność i przestronność. Nowy samochód będzie oferowany na wybranych rynkach europejskich od czerwca 2007 r.
Salon Motoryzacyjny w Bratysławie rozpoczyna się dniem prasowym 17 kwietnia i będzie otwarty dla publiczności w dniach 18-22 kwietnia. Targi odbywają się w obiektach Incheba Expo Bratislava, Viedenska cesta 3-7.
autor: T.K.
Źródło: Nissan

Reklama