Reklama

Euroobiektywy 2006

 Już po raz trzeci Telewizja Polska oddział w Białymstoku organizuje plebiscyt „Euroobiektywy”. Jak zawsze stara się wyłonić osobistości Podlasia, które swoim działaniem pokazują , że nasz region w Europie jest od dawna…  Na hasło „Polska wchodzi do Europy” – zżyma się wielu Polaków. Jak to? Od stuleci tworzymy europejską historię, gospodarkę, kulturę. W każdym zakątku mieszkają ludzie, którzy czują się obywatelami Europy, świata nawet. Ludzie, którzy na co dzień swoją pracą, twórczością udowadniają, że Polska jest w Europie od dawna. To prawda. Potwierdza to akcja medialno-promocyjna „Euroobiektywy” – wymyślona i przeprowadzona przez dziennikarzy białostockiego oddziału Telewizji Polskiej.

Do nagrody nominowano osoby, które swoją działalnością gospodarczą, społeczną, kulturalną, edukacyjną i sportową udowadniają, że nie jesteśmy gorszą, czy biedniejszą częścią Europy, wręcz przeciwnie – możemy w nie jednej dziedzinie pokazać, że to my potrafimy dokonać wielkich osiągnięć, promując w ten sposób Podlasie w UE. Takich ambasadorów Podlasia w tym roku wybiera Kapituła, w skład której wchodzą wybitni znawcy gospodarki, kultury, czy działalności społecznej. Do każdej kategorii Kapituła wybiera po trzy osoby, które są promowane w regionalnych mediach.

Uroczysty finał konkursu nastąpi 02.06.06 w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku gdzie poznamy nazwiska tych najlepszych z najlepszych.

Lista nominowanych:


W kategorii kultura:

W kategorii edukacja:

W kategorii gospodarka:

W kategorii działalność społeczna:

W kategorii sport:


                      www.kp.pl                    www.samasz.pl             www.metalkomplex.com.pl


        www.gazeta.pl             www.radio.bialystok.pl

Reklama