Reklama

EPIC GAME MUSIC

SPEKTAKULARNE SYMFONICZNE SHOW

Przygotuj się na wyjątkowe przeżycie – EPIC GAME MUSIC ponownie w Poznaniu podczas największych w Polsce i tej części Europy targów gier komputerowych i rozrywki multimedialnej! Wielkie symfoniczne show, nie tylko dla miłośników muzyki z wirtualnego świata gier.

ZACHWYCAJĄCY ARTYŚCI I REPERTUAR

Na scenie wystąpi orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra pod dyrekcją niezastąpionego Adama Domurata, Chór Akademicki UAM przygotowany przez Beatę Bielską oraz gościnnie Carolin 'Wønder’ Mrugała. Wykonawcy zachwycą wspaniałymi aranżacjami legendarnych soundtracków z gier, przez klasyki takie jak Doom,  Assassin’s Creed czy Battlefield aż po Wiedźmina i God of War.

Carolin 'Wønder’ Mrugała to wokalistka, która zawładnęła swoim głosem sercami fanów fantasy i gier komputerowych. Jej autorskie kompozycje, oraz adaptacje znanych utworów zgromadziły już ponad 4 miliony odsłon na Youtube. Współpraca Wønder z Riot Games nad projektami takimi jak „Morza Gniew” czy „Everything Goes On”, czy z CD Projekt Red nad utworami autorskimi i adaptacjami, spotkała się ze świetnym odbiorem ze strony community. Carolin ma na swoim koncie współpracę z wieloma gamedevami, a na jej kanale znajdziecie utwory z różnych gier. Jest ona również aktorką dubbingową i cosplayerką.

NIEWIARYGODNE EMOCJE

Doznania dźwiękowe wraz z doskonałą oprawą wizualną i efektami wprowadzą nas na zupełnie nowy poziom emocji.

NIEPOWTARZALNY WIECZÓR

Jeśli lubisz ciekawe kombinacje muzyczne, a także efektowne połączenie świata muzyki i świata obrazu – to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Będzie to wieczór pełen zwrotów akcji, muzycznych niespodzianek, bohaterów i opowieści o ich walce o lepszy świat i wiarę w dobro. Nie może Cię tam zabraknąć!

7.10.2022 POZNAŃ – GODZINA 18:00 | 20:30 – SALA ZIEMI

Bilety:

godz. 18:00 – kliknij

godz. 20:30 – kliknij

partner wydarzenia: Bstok.pl

Reklama