Elegancki taras lub ogród? Postaw na beton!

Istnieje wiele sposobów na wykończenia tarasów i ogrodów. Ich właściciele zazwyczaj chcieliby harmonijnie połączyć takie wartości, jak: estetyka, funkcjonalność, trwałość i względy ekonomiczne. Zadanie z pozoru trudne, okazuje się całkiem proste, gdy wykorzystamy zalety betonu architektonicznego.

Plusów wiele, minusów praktycznie brak

Beton architektoniczny potrafi zachwycać swoim surowym pięknem. Receptą na sukces jest tutaj precyzja wykonania, zachowane idealne kąty i krawędzie, ciekawa faktura powierzchni oraz stonowana, elegancka kolorystyka, bazująca na odcieniach szarości. Dzięki stylistyce, której źródłem jest minimalistyczny modernizm, osiągamy maksymalną funkcjonalność wyrobów, czego nie da się powiedzieć o wyrobach bogato zdobionych – trudnych do utrzymania w czystości, a czasem wręcz niewygodnych w użytkowaniu. Innym koronnym argumentem jest oczywiście trwałość betonu, co przekłada się na niskie koszty w przeliczeniu na lata użytkowania.

Reklama

Beton architektoniczny w ogrodzie lub na tarasie

Majestatyczne donice betonowe, zachwycające idealną geometrią płyty tarasowe oraz inne elementy małej architektury mogą stać się prawdziwą ozdobą zadbanego ogrodu lub eleganckiego tarasu. Warto tu podkreślić, że tego typu wykończenia idealnie komponują się z niemal każdym otoczeniem, są bowiem uniwersalne w swej prostocie. W porównaniu z metalem czy drewnem, beton jest praktycznie niepodatny na wpływy atmosferyczne. Mowa więc o jakości, trwałości i estetyce na długie lata!

Gardecon Mateusz Wołkowycki – polski producent betonu architektonicznego
ul. Górna 19
17-200 Hajnówka
+48 692-358-356
kontakt@gardecon.pl

Reklama