Reklama

Echa: Waterville / Imagery

Muzyka łącząca post-rockowy chłód z klasycznym ciepłem, ścianę dźwięku z brzmieniami bardziej intymnymi…

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu ((echa)) promującego białostockie zespoły:

Waterville / Imagery

7 września 2019, godz. 20:00
klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 15 zł (przedsprzedaż) / 20 zł (w dniu koncertu), dostępne w kasie Kino FORUM, kasie Białostocki Ośrodek Kultury/Centrum im. Ludwika Zamenhofa i na https://bilety.bok.bialystok.pl/

Waterville /// The Band – wokalistką zespołu jest Hiacynta Szulc pochodząca z Ełku, obecnie mieszkająca w Białymstoku. W dzieciństwie występowała w wieloosobowym zespole rodzinnym (folk), uczęszczała do szkoły muzycznej, jest multiinstrumentalistką. Reszta składu to ludzie związani m. in. z białostockim Overdriven Group.
Gatunek: indie rock / post-rock / indie folk / alternatywa.

Imagery tworzą doświadczeni muzycy, reprezentujący scenę post-rockową, alternatywną, ale także wywodzący się akademii muzycznych i grających na co dzień klasykę. I taka jest właśnie ich muzyka – łącząca post-rockowy chłód z klasycznym ciepłem, ścianę dźwięku z brzmieniami bardziej intymnymi. Trzon zespołu stanowią Bartosz Niedźwiecki, Mateusz Daniel Kołos i Iga Marta Ludkiewicz, na żywo zespół jednak poszerza swój skład o perkusistę i basistę. Zespół ma na koncie jedną epkę i kolejną w drodze. Muzyka Imagery była prezentowana m.in. na antenie Trójki oraz dostrzeżona przez niemiecki magazyn “Gezeitenstrom – Musikmagazin”.