Reklama

Dzwonek dla prezydenta

  Komplementy dla córki i symboliczny dzwonek przekazał Aleksandrowi Kwaśniewskiemu szef Podlaskiego Klubu Biznesu. Kwaśniewski wspólnie z Markiem Borowskim i Wojciechem Olejniczakiem wspierali w Białymstoku kandydatów LiD do sejmiku.

  „LiD to alternatywa dla rządów lewicy i tu oczekuję oklasków” bez ogródek wypalił były Prezydent RP. „Mówimy zdecydowane „nie” PiS-owskiej fałszywej rewolucji grzmiał Kwaśniewski na mitingu wyborczym. Dostało się także opozycji. „Tego „nie” nie powie PO, bo jednego dnia chce, a drugie się boi co ma powiedzieć”. LiD to zdaniem Kwaśniewskiego wartościowy projekt polityczny i wierzy w sens współpracy centrolewicy.

  Wojciech Olejniczak komplementował nasz region określając Białystok „początkiem Polski i Europy oraz wizytówką kraju”. Lech Pilecki pozwolił sobie w imieniu biznesmenów podziękować Kwaśniewskiemu za umożliwienie przedsiębiorcom rozwoju gospodarczego i gratulował pięknej córki. O sile telewizji może świadczyć fakt, że jedyne pytanie na które organizatorzy pozwolili sali to był żartobliwy apel skierowany do… Aleksandry Kwaśniewskiej o napisanie podręcznika „Jak przetrwać IV RP?”. https://www.bstok.pl/up/news/1200_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1200_2.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1200_3.jpg

Reklama