Reklama

Dzień Kobiet w motoryzacyjnym klimacie

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował specjalne wydarzenie na Dzień Kobiet. Zaprasza na Tor Białystok, gdzie będzie można jeździć za symboliczną złotówkę.

Tor Białystok od początku swojej działalności obchodzi marcowy Dzień Kobiet. W tym roku odbędzie się w niedzielę, 12 marca. W godz. 11:00-15:00 zapraszamy na jazdy samochodowe w promocyjnych cenach. Z okazji swojego święta Panie będą miały pierwszeństwo w przejazdach i za udział w swobodnych jazdach samochodowych zapłacą 1 zł. Panowie zapłacą tylko 15 zł. Opłaty przyjmowane będą na miejscu w dniu wydarzenia. Uczestniczkom przygotowaliśmy małe upominki. 

Będzie można ćwiczyć wchodzenie w zakręty, opanowanie nadsterowności i podsterowności pojazdu, wszelkie manewry kierownicą. Zapewniamy sporą dawkę adrenaliny w trakcie jazd samochodowych.

Na to wydarzenie zapowiedział się także Ośrodek Szkolenia Kierowców IDrive. Kierowcy zaproszą na rajdową przejażdżkę na fotelu pasażera.

Tor Białystok przeznaczony jest do doskonalenia techniki jazdy, dlatego mogą po nim jeździć także osoby bez prawa jazdy. Potrzebny jest tylko własny pojazd. Wszystkie informacje o tym obiekcie znajdują się na stronie: https://miejskoaktywni.pl/tor.

foto: BOSIR

Reklama