Reklama

DZIEŃ DZIECKA NA WESOŁO I SPORTOWO

DZIEŃ DZIECKA NA WESOŁO I SPORTOWO Z PODLASKIMI MUNDUROWYMI

Data publikacji 29.05.2024

Dzieci, które uczestniczyły dzisiaj w pikniku zorganizowanym na Plaży Miejskiej Dojlidy, miały dzień pełen wrażeń. Między innymi za sprawą podlaskich policjantów, którzy zorganizowali najmłodszym mieszkańcom liczne atrakcje z okazji Dnia Dziecka. Uśmiechom i zabawom nie było końca.

Radiowozy, armatka wodna, quady, motocykle, pojazd opancerzony, pojazdy innych służb oraz szereg pokazów między innymi tresury policyjnych psów, ratownictwa wodnego oraz udzielania pierwszej pomocy – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały dziś na dzieci na Plaży Miejskiej Dojlidy. Na najmłodszych czekały również zabawy na „dmuchańcach”, malowanie twarzy, czy też pokaz baniek mydlanych. Zarówno dzieci, jak i ich opiekunowie dowiedzieli się, jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej oraz jak dbać o środowisko i właściwie zachowywać się w trakcie leśnych podróży. Ten dzień pełen wrażeń i zabawy z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.


Dziękujemy, że spędziliście ten wyjątkowy dzień z nami. Słowa podziękowań kierujemy również do współorganizatorów oraz partnerów dzisiejszego pikniku z okazji Dnia Dziecka, czyli Miastu Białystok, a w szczególności Białostockiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji oraz Regionalnemu Ośrodkowi Polityki Społecznej.

Źródło: Policja Podlaska

Reklama

Reklama