Reklama

Działo się w 2005

Przełom roku to niby nic nadzwyczajnego, a jednak jakoś się tak utarło, że to czas podsumowań. Niektórzy nawet układają listę noworocznych postanowień. Sprawdźmy i my, co zmieniło się przez rok w portalu Bstok.pl!

W internecie najczęściej szukamy informacji. Tych przydatnych w pracy i tych, które umilą nam wolny czas. Nie inaczej rzecz się ma i w Bstok.pl. Wielkim powodzeniem cieszył się nasz katalog firm. Cały czas udoskonalany i modernzowany liczy sobie już ponad 7 tysięcy wpisów firm i instytucji. I jak to w biznesie, jedni znikają by na ich miejsce pojawiły się młode rekiny naszej gospodarki. Odpoczywać najbardziej lubicie w kinie. Dlatego w ciągu roku wnikliwie przybliżyliśmy Wam ponad 200 premierowych obrazów z różnych stron świata. Z nami chodzicie do teatru, na koncerty, na siłownię czy lekcje języków obcych. Łącznie na ponad 200 konkursów przyszło ponad 300 tys. prawidłowych odpowiedzi! Równie chętnie braliście udział w naszych sondach – za wszystkie głosy i maile serdecznie dziękujemy kłaniając się nisko do ziemi.

Dużą część aktywności naszych internautów zajmuje fotografia. Dodajecie swoje zdjęcia, komentujecie i mamy nadzieję, że inspirujecie siebie nawzajem. W 2005 roku przygotowaliśmy dla Was ponad 40 fotoreportaży, w ostatnim kwartale zaliczyliśmy mnóstwo imprez kulturalnych i kilkadziesiąt razy pisaliśmy o tym, co dzieje się w Białymstoku. Latem, dzięki działowi wakacje można było sprawdzać, gdzie są najlepsze oferty wypoczynku, teraz mamy propozycje dla sympatyków ”białego szaleństwa”. Razem wybieraliśmy najlepszą propozycję na Sylwestra, już niedługo przygotujemy kolejne niespodzianki. Fani ”czterech kółek”docenili pojawienie się wśród naszych współpracowników gwiazdy licznych programów motoryzacyjnych Macieja Chybowskiego. Patronowaliśmy wielu fantastycznym imprezom, wydarzeniom kulturalnym i sportowym. A jakie są nasze noworoczne postanowienia? Pracować dla Was jeszcze więcej, lepiej i szybciej.

Reklama