Reklama

Dyrektor BCO nagrodzona w konkursie „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia — Liderzy Medycyny”

Magdalena Joanna Borkowska, dyrektor Białostockiego Centrum Onkologii im. Marii Curie - została wyróżniona w kategorii Menedżer Roku 2022 w Ochronie Zdrowia. Celem plebiscytu, który po raz dwudziesty drugi zorganizowało Wydawnictwo Termedia oraz redakcje „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego” jest wyłonienie i nagrodzenie osób oraz podmiotów, które szczególnie wyróżniły się w polskiej medycynie. Nagrody zostały rozdane 25 stycznia 2023 r. podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.


Nagrody przyznano w kilku kategoriach, między innymi: Lider Roku, Ambasador Zdrowia czy Osobowość Medyczna Roku. Kandydatów zgłaszały organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, a także osoby indywidualne.

Wyróżniona w kategorii Menedżer Roku 2022 w Ochronie Zdrowia (placówki publiczne) Magdalena Joanna Borkowska, podkreśla, że przyznana nagroda jest motywacją do działania.

– Jako dyrektor Białostockiego Centrum Onkologii zobowiązuje się do kontynuowania naszej misji, którą jest dostarczanie najwyższej jakości opieki medycznej dla osób dotkniętych chorobami nowotworowymi. Nadal będziemy inwestować w nowoczesne technologie, kształcić i rozwijać nasz zespół medyczny oraz prowadzić działalność profilaktyczną i edukacyjną. Wszystko po to, by zwiększać efektywność leczenia i poprawiać jakość życia naszych pacjentów – mówi Magdalena Joanna Borkowska.

źródło: Białostockie Centrum Onkologii
oprac.: Aneta Kursa

Źródło: Urząd Marszałkowski

Reklama