Dwa medale Mistrzostw Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym dla zapaśników KS Wschód

3-5 marca 2023 roku w Janowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym. Startowało 122 zawodników z całej Polski reprezentujących 40 klubów zapaśniczych, stoczono 194 pojedynków na trzech matach. KS wschód wywalczył dwa medale. W kategorii 67kg kolejny rok z rzędu Arslanbek Salimov wywalczył Mistrzostwo Polski, natomiast w kategorii do 82kg brązowy medal wywalczył Nikodem Godun dla którego był to pierwszy start w grupie wiekowej juniora.

Reszta zawodników walczyła ze zmiennym szczęściem zajmując dalsze miejsca w turnieju. Również 24-25 marca 2023 roku Olivia Łapińska walczyła dzielnie na Pucharze Polski Kadetek w Karlinie, na razie jeszcze nie wywalczyła kwalifikacji na olimpiadę ale liczymy na kolejny turniej eliminacyjny.