» Doroczna konferencja prasowa marki Volkswagen Samochody Dostawcze

Doroczna konferencja prasowa marki Volkswagen Samochody Dostawcze

  Dodano: 2022-03-21

Wyświetlono: 139 razy

Rok 2021 był kolejnym rokiem, w którym marka Volkswagen Samochody Dostawcze mierzyć się musiała z wieloma wyzwaniami. Był to jednak również rok zmian i konsekwentnego zmierzania marki w przyszłość. Podczas dorocznej konferencji prasowej Carsten Intra, prezes zarządu Volkswagen Samochody Dostawcze oraz Michael Obrowski, członek zarządu ds. finansów i IT, przedstawią najważniejsze informacje na temat roku finansowego 2021 oraz strategicznych celów marki na lata najbliższe.

Zapraszamy Państwa do udziału w dorocznej konferencji prasowej, która odbędzie się w:

 

poniedziałek, 28 marca 2022 roku o godz. 9.00

 

 

Wszystkie materiały z konferencji będą również dostępne po jej zakończeniu na stronie www.vwn-presse.de

Źródło: Volkswagen, Mototarget
 Pisaliśmy również
» Volkswagen wsparł odbudowę lasu w sąsiedztwie Babiogórskiego Parku Narodowego
» Volkswagen i Ford rozszerzają współpracę związaną z platformą MEB
 Inne artykuły

» Mistrz magazynowania – Audi A6 Avant e-tron concept 2022-03-17
  Audi A6 Avant e-tron To już drugie koncepcyjne Audi z rodziny A6 e-tron: Audi, w ramach Dorocznej Konferencji Prasowej prezentuje w tym roku kolejny pojazd z przyszłościowej, zasilanej elektrycznie, luksusowej serii modelowej A6 e-tron: wersję Avant. Niemal rok temu, w kwietniu 20… więcej »

» Gorące przyjęcie nowej Mazdy CX-60 PHEV w Polsce 2022-03-16
  Mazda CX-60 W zaledwie tydzień od rozpoczęcia w Polsce przedsprzedaży nowego, flagowego modelu Mazdy, CX-60, dealerzy Mazdy zebrali już 100 zamówień na ten samochód. Największy SUV w europejskiej ofercie jest też pierwszym modelem japońskiego producenta oferowanym z autor… więcej »

» Honda ST125 DAX, rok modelowy 2023 2022-03-14
  HONDA ST125 DAX Po 41 latach nieobecności w europejskiej ofercie Hondy, nowy Dax dołącza do modeli Monkey i MSX125 Grom w gamie małych motocykli Hondy. Oryginalny, solidny, a zarazem dostarczający przyjemności z jazdy motocykl zbudowano na tłoczonej, stalowej ramie i wyposażo… więcej »

» Volkswagen ID. Buzz: zrównoważony w każdym detalu 2022-03-08
  Światowa premiera elektrycznego Volkswagena ID. Buzz odbędzie się 9 marca o godzinie 19:00. Auto zadebiutuje w dwóch odmianach: osobowej i cargo. Choć na pierwszy rzut oka widać nawiązania do legendarnego poprzednika, modelu T1, auto jest naszpikowane nowoczes… więcej »

Źródło: Mototarget.pl

Reklama