Dopinguj z Hyundaiem Piłkarską Reprezentację Polski

Hyundai Motor Poland, która jest Oficjalnym Partnerem FIFA World Cup 2006, zaprezentowała dzisiaj mikrostronę internetową pod adresem www.fifaworldcup.hyundai.pl. Razem z Hyundaiem można na niej dopingować Piłkarską Reprezentację Polski, która zagra na Mistrzostwach Świata w Niemczech i wygrać atrakcyjną nagrodę w postaci dwuosobowej wycieczki na mecz otwarcia w Monachium.
W konkursie „Bądź tam z Hyundaiem” należy do 31 marca 2006 zgłaszać w internecie hasła, które zagrzewać będą naszych piłkarzy do walki. W drugim etapie konkursu trwającym od 17 kwietnia do 6 maja na stronie www.fifaworldcup.com będzie można głosować na jedno spośród trzech haseł finałowych wybranych ze wszystkich zgłoszeń. Zwycięskie hasło zostanie umieszczone na autokarze polskiej drużyny, a jego autor będzie honorowym gościem firmy Hyundai na meczu otwierającym Mistrzostwa w Monachium.
W konkursie „Bądź tam z Hyundaiem” uczestniczą 32 kraje, których drużyny zakwalifikowały się do Mistrzostw Świata. Hasła dopingujące drużyny narodowe mogą zgłaszać tylko osoby będące pełnoprawnymi obywatelami danego kraju.
autor: Bstok.pl
Źródło Hyundai

Reklama