Reklama

Dni Otwarte sklepu Würth w Białymstoku.

Promocje, merytoryczne szkolenia i prezentacje przygotowane przez ekspertów – to tylko część programu Dni Otwartych organizowanych przez Würth Polska. Wydarzenie odbywa się 13 i 14 czerwca (czwartek i piątek) w sklepie przy ul. Generała Stanisława Maczka 52 w Białymstoku, w godz. 9:00-17:00.
Dzień Otwarty w białostockim sklepie Würth obejmuje prezentacje specjalistycznych produktów dedykowanych dla przemysłu, motoryzacji, budownictwa, ciesielstwa, stolarstwa i rolnictwa.


– Zgodnie z hasłem „Blisko. Bliżej. Würth!” wychodzimy z inicjatywą spotkań z klientami, organizując dni otwarte w sklepach stacjonarnych Würth Polska. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy szeroką ofertę szkoleń i prezentacji, które umożliwią zapoznanie się z naszymi nowościami oraz przetestowanie wybranych produktów. Program wydarzeń został ułożony w ten sposób, by każdy profesjonalista, bez względu na branżę, mógł znaleźć coś dla siebie – mówi Alicja Rippel, Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Pokazy, testy i szkolenia

Podczas wydarzenia odwiedzający mają możliwość przyjrzeć się testom wytrzymałości zamocowań oraz wkrętów i nitów samowiercących. Odbywają się pokazy wiercenia, cięcia, szlifowania i techniki diamentowej, a także wytrzymałości klejów. Eksperci przedstawią ofertę membran dachowych oraz nowatorskich dalmierzy laserowych i systemów pozycjonowania. Zaprezentują także zupełnie nowe ceramiczne materiały ścierne. Fani motoryzacji będą mogli zapoznać się z ofertą systemów wymiany szyb samochodowych, narzędzi specjalistycznych dla warsztatów, a także dowiedzą się, jak często i w jaki sposób wymieniać płyn chłodniczy. Zostanie zaprezentowana także zabudowa warsztatu mobilnego Würth. W ramach Doświadczalni Würth uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić działanie chemii technicznej z asortymentu marki. Dodatkowo, do każdego zakupu dokonanego podczas wydarzenia, przewidziana jest premia w postaci nagrody rzeczowej.

— W trakcie Dnia Otwartego w sklepie Würth w Białymstoku nasi eksperci będą do dyspozycji klientów, udzielą rad i pomogą w zakupach — mówi Alicja Rippel. — Na wydarzenie gorąco zapraszamy naszych stałych, jak i nowych klientów. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z naszą ofertą  – podsumowuje Alicja Rippel.

Dzień otwarty w sklepie Würth w Białymstoku przy ul. Generała Stanisława Maczka 52, odbędzie się w godz. 9:00-17:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.