Reklama

Dni Otwarte abc na kołach w Białymstoku

W związku z rozwojem sieci sklepowej abc na kołach na Podlasiu już w środę 1 czerwca w Białymstoku pod Galerią Jurowiecką zostaną zorganizowane dni otwarte abc. Będzie okazja nie tylko zobaczyć auto od środka i dowiedzieć się więcej o konkretnych ofertach współpracy!

Z okazji dnia dziecka wszystkie dzieci, które się pojawią na dniach otwartych mogą liczyć na specjalny prezent jakim jest gra mobilna, która pomaga w nauce języka angielskiego.

Dla każdego kto odwiedzi wydarzenie przygotowaliśmy upominek, aby go otrzymać należy spełnić następujące zasady. Zasady są proste:

  • wyszukaj mobilny sklep abc na kołach
  • zrób sobie z nim zdjęcie
  • fotkę wrzuć w mediach społecznościowych
  • zgarnij upominek

Przyjdź, zrób sobie zdjęcie z jednym z aut i w środę umieść je w komentarzu pod postem wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/464003545488563

abc na kołach to sieć wygodnych ogólnospożywczych sklepów mobilnych, które regularnie odwiedzają Klientów w najmniejszych miejscowościach w Polsce, gdzie przeważnie brakuje sklepów stacjonarnych. abc na kołach to również innowacyjny koncept biznesowy dedykowany każdemu, kto chce zarabiać prowadząc biznes mający pozytywny wpływ na rozwój własnego regionu i poprawę jakości życia jego mieszkańców. Naszą misją jest pomaganie Klientom z odległych miejscowości w zaspokajaniu swoich codziennych, podstawowych potrzeb zakupowych w wygodny i godny zaufania sposób zapewniając wysoki standard usług w racjonalnych cenach.

Więcej szczegółów o abc na kołach znajdziesz na stronie internetowej: https://www.abcnakolach.pl/

Artykuł partnerski

Reklama