Dlaczego potrzebujesz naszego channel managera?

NFHotel, to innowacyjny PMS – program hotelowy, zapewniający integrację z portalami rezerwacyjnymi OTA. Dzięki temu dostępność i ceny automatycznie aktualizują się np. na Booking.com, a rezerwacja zrobiona w portalu OTA jest błyskawicznie nanoszona na Twój grafik rezerwacji.

Co wyróżnia channel managera NF Hotel?

 • synchronizacja z Booking.com, grupą Expedia, AirBNB, Nolclegi.pl;
   
 • szybkie połączenia API;
   
 • automatyczna  dostępność i udostępnienie części standardów ;
   
 • osobny cennik dla portali rezerwacyjnych;
   
 • źródło rezerwacji widoczne w każdym miejscu PMS;

 Z prędkością światła

Gwarantujemy Ci najlepszy czas połączeń, poprzez umiejscowieniu naszego PMS programu hotelowego w chmurze obliczeniowej i korzystaniu z kodu najwyższej jakości. Dzięki temu nie tylko ułatwiamy Ci system/proces rezerwacji, ale i pomagamy uniknąć overbookingów.

Rozwiń z nami skrzydła

Z nami masz połączenie z najważniejszymi portalami rezerwacji na rynku, a tym samym zwiększa się dostępność Twojego obiektu dla gości i zyskujesz więcej rezerwacji.            Sam decydujesz, czy chcesz udostępnić wszystkie swoje zasoby, czy ich część, oraz jakie ceny i restrykcje chcesz ustawić.

Trzymaj rękę na pulsie

Dzięki powiadomieniom od NFHotel, o każdej rezerwacji z channel managera, jej zmianie, czy anulacji dowiesz się od razu poprzez e-mail, lub sms. Możesz zakładać blokady pokoi, czy apartamentów w kalendarzu, co automatycznie zablokuje ten termin w portalach rezerwacyjnych. Oszczędzasz w ten sposób czas, a przede wszystkim masz pewność, że dostępność jest poprawnie zsynchronizowana. 

Źródła rezerwacji nie musisz poszukiwać, jest ono widoczna na każdym pasku i w oknie rezerwacji oraz raportach.

Jeszcze nigdy praca nie była tak prosta

Możesz generować zestawienia rezerwacji z poszczególnych kanałów i zyskać wiedzę, który kanał jest najbardziej efektywny. Zapomnij o godzinach spędzonych na ustawianiu dostępności i cen na każdym portalu z osobna. Już nie musisz się zastanawiać skąd pochodzi dana rezerwacja, bo ktoś przeoczył zanotować jej źródło. A o nowym pobycie już nigdy nie dowiesz się za późno!