Dlaczego opłaca się kupować prąd od Orange Energia?

Nie chcesz, aby Twoje rachunki za prąd zależały od stale rosnących cen rynkowych? Zależy Ci na losie planety oraz ekologii? Orange Energia zagwarantuje Ci, że zakupiona energia jest w 100% czysta i pochodzi z odnawialnych źródeł. Poznaj ofertę oraz dowiedz się, jakie jeszcze benefity czekają na Ciebie.

Zielona energia – Orange dba o środowisko!

Wydawało Ci się do tej pory, że Orange to wyłącznie operator oferujący usługi telekomunikacyjne? Częścią spółki jest również Orange Energia uznawana za największego sprzedawcę prądu wśród tych niezależnych. Każdego dnia dostarcza energię ponad 120 tys. klientom, a dostęp do usług ma 97% gospodarstw w Polsce. Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i małych oraz średnich firm.

Co jest głównym wyróżnikiem na tle konkurencji? Energia od Orange produkowana jest z wykorzystaniem źródeł odnawialnych takich jak promienie słoneczne czy wiatr – potwierdza to gwarancja pochodzenia z OZE wystawiana przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki (URE). Czerpie z tego, co daje natura i to bez emisji szkodliwych substancji. Korzystanie z tzw. czystej energii przyczynia się do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych oraz redukcji śladu węglowego. Zmieniając dostawcę na Orange Energia, nie tylko oszczędzasz, ale dbasz również o ekologię bez żadnego wysiłku.

Dowiedz się więcej o Orange Energia: https://www.orange.pl/view/energia

Oferta Orange – prąd w korzystnej cenie

W ofercie  Orange Energia, w 2023 roku stawki za energię będą zgodne z określonymi w ustawie prądowej, tak jak na całym rynku. Dodatkowo, Orange Energia zapewnia swoim klientom ochronę przez nagłym wzrostem cen energii również w kolejnym roku, gwarantując stałą stawkę za energię również w 2024 roku, niższą niż ceny taryfowe z 2023 roku. Co więcej, jeśli taryfy sprzedawców z urzędu ulegną zmianie, Orange Energia obniży stawki swoim Klientom do poziomu najniższej stawki wśród obowiązujących taryf.

Ponadto, w Orange Energia przez cały czas trwania umowy płacisz wyłącznie za zużytą energię oraz jej dostarczenie. Dzieje się tak, ponieważ każdy indywidualnie robi pomiary i przekazuje stan licznika do 4 dnia miesiąca SMS-em lub na stronie internetowej Orange Energia. W ten sposób opłaty są zgodne z rzeczywistością. Faktury zawsze trafiają na adres maile, co również pozwala dbać o środowisko i ograniczyć ilość zużywanego papieru.

Jeśli zdecydujesz się na ofertę Orange Energia, nie musisz się martwić o dodatkowe koszty – instalacja oraz liczniki pozostają bez zmian. Wszystkim formalnościami zajmują się doradcy, nawet jeśli masz jednego operatora od wielu lat. Nową umowę możesz podpisać w salonie albo kontaktując się telefonicznie. W przygotowaniu wyceny pomogą Twoje dotychczasowe rachunki. Aktywacja jest bezpłatna.

Energia od Orange – dodatkowe benefity

Wybierając ofertę Orange Energia, prąd zawsze podchodzi z odnawialnych źródeł energii, ale to tylko jeden z benefitów. Każdy z pakietów do dodatkowy bonus dla każdego klienta.

Orange Energia – dostępne warianty:

  • Pakiet Korzystny 150 – rabat na prąd w wysokości 150 zł przez 6 miesięcy (25 zł na miesiąc),
  • Pakiet 150 – zniżka 150 zł na smartfon lub akcesoria w Orange,
  • Pakiet Faktura 150 – 150 zł do wykorzystania na koncie mobilnym Orange.

Bez względu na wybrany wariant możesz liczyć również na bezpłatną pomoc fachowców 5 razy w roku do kwoty 1500 zł każdorazowo oraz części zamienne w cenie. Dzięki temu bez problemu naprawisz instalację czy sprzęt RTV, AGD lub PC. Pozwala to zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także czas potrzebny na szukanie zaufanego specjalisty. Wybierz prąd od Orange Energia – postaw na wygodę, komfort oraz oszczędność w duchu ekologii.

Artykuł sponsorowany