Reklama

Dąb przełamał złą passę. Zwycięstwo Krynek w derbach powiatu

Pierwsze zwycięstwo Dębu w IV lidze, derby powiatu i porażki w A klasie – tak można podsumować mecze, które rozegrali piłkarze z powiatu sokólskiego w miniony weekend.

IV liga

Dąb Dąbrowa Białostocka 3:2 Cresovia Siemiatycze

Na swoim boisku Dąb wywalczył trzy punkty. W szóstej kolejce dąbrowscy piłkarze w końcu przełamali złą passę i wygrali mecz. Kolejne spotkanie odbędzie się na wyjeździe, w najbliższy weekend. LKS zmierzy się z Krypnianką Krypno. Dąb znajduje się na 15. miejscu w tabeli z czterema punktami.  

Klasa okręgowa

Sokół 1946 Sokółka 2:5 Hetman Tykocin

Punktów nie udało się zdobyć za to drużynie z Sokółki. Po emocjonującym meczu Sokół musiał uznać wyższość przeciwnika. Sokólska drużyna znajduje się na 11. miejscu w tabeli z czterema punktami. Następny mecz już w ten weekend. Zespół zagra z GKS Gródek.

UM Krynki 2:0 Kora Korycin

Mecz zakończył się wynikiem 2:0 na korzyść drużyny z Krynek. Gole strzelili: Jacek Stefanowicz i Przemysław Szymanowicz.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flzskrynki%2Fvideos%2F537639878115567%2F&show_text=false&width=560&t=0

LZS Krynkijest na drugim miejscu w zestawieniu z 12 punktami. Piłkarze rozegrają następne spotkanie na wyjeździe z Bocian Boćki.

Kora zajmuje siódme miejsce w zestawieniu i ma siedem punktów. Za tydzień, u siebie, zespół podejmie Piasta Białystok.

A klasa

Polonia Raczki 10:0 Pogranicze Kuźnica Białostocka

Jasion Jasionówka 4:1 Sudovia Szudziałowo.

źródło: isokolka.eu

Artykuł Dąb przełamał złą passę. Zwycięstwo Krynek w derbach powiatu pochodzi z serwisu Podlaski Sport.

Reklama