Reklama

Czternastoletni bramkarz zagra w IV lidze

Last updated Gru 30, 2018

Miejski Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego zamieścił niezwykłą informację „Pierwsze ruchy kadrowe przed rundą rewanżową IV ligi nie są najlepsze. Z drużyny odchodzi podstawowy bramkarz Piotr Gori Gorczyca. Dziękujemy Piotrkowi za bardzo udaną rundę i życzymy powodzenia. Szansę na grę w drużynie seniorów być może dostanie Dawid Krajewski, który w marcu skończy dopiero 14 lat!”

Trzymamy zatem kciuki za czternastoletniego bramkarza. Będziemy się z uwagą przygladać Jego poczynaniom.

Skoro zaś o bramkarzach mowa, to warto przypomnieć ranking, który swego czasu zamieściła lokalnapilka.futbolowo.pl

„Bramkarze MOSP-u Białystok, Warmii Grajewo i KS-u Wasilków mogą pochwalić się największą liczbą meczów z czystym kontem. Ta trójka najlepszych w tej statystyce bramkarzy to Piotr Gorczyca, Łukasz Sobolewski i Grzegorz Nowajczyk. Wszyscy w sześciu z szesnastu kolejek, zachowali czyste konto.

Pierwszy z lewej Piotr Gori Gorczyca

Pięć meczów na zero z tyłu rozegrał Piotr Bondziul z Tura Bielsk Podlaski, a 4 razy czyste konto zachowali bramkarze Sparty Szepietowo Przemysław Popławski, Kamil Ulman z Biebrzy Goniądz i Rafał Karolczuk z Cresovii Siemiatycze.

W tej statystyce najsłabsi, bo tylko z jednym meczem bez puszczonego gola, są golkiperzy Wissy Szczuczyn, KS-u Śniadowo, Hetmana Białystok, Promienia Mońki i Wigier II Suwałki.

Źródło: https://www.facebook.com/Sparta.Szepietowo/ (http://lokalnapilka.futbolowo.pl)