CZTERECH Z WYSTĘPAMI, CZYLI BILANS WYPOŻYCZONYCH

Za naszymi wypożyczonymi weekend ligowych zmagań. Czterech wystąpiło w meczach swoich drużyn.

Dinamo Tbilisi
Stephen Godfrey Bitok znalazł się poza kadrą na mecz z FC Gagrą. Jego drużyna wygrała na wyjeździe 1:0.

Sandecja Nowy Sącz
Michał Surzyn rozegrał 60 minut w meczu ze Stalą Rzeszów. Na 30 minut przed końcowym gwizdkiem jego miejsce zajął Krzysztof Toporkiewicz. Sądeczanie przegrali u siebie 0:1.

Motor Lublin
Mateusz Wyjadłowski zagrał 32 minuty w potyczce z Wisłą Puławy. Lublinianie przegrali u siebie 2:6.

Olimpia Zambrów
Daniel Siemieniuk, Jakub Płoszkiewicz i Kacper Głowicki nie wystąpili w meczu z Ursusem Warszawa, który zakończył się remisem 3:3.

Pilica Białobrzegi
Aleksander Stawiarz zagrał 55 minut w spotkaniu przeciwko Broni Radom. Białobrzeżanie zremisowali na wyjeździe 1:1.

Artykuł CZTERECH Z WYSTĘPAMI, CZYLI BILANS WYPOŻYCZONYCH pochodzi z serwisu Podlaski Sport.