Reklama

Czas wielkiej małpy

  Białostoccy kinomani tłumnie stawili się na kolejnej wielkiej imprezie organizowanej przez kino Foru. Premiera King Konga połączona była z degustacjami, konkursami i licznymi niespodziankami przygotowanymi dla kinomanów. A potem po raz pierwszy oglądaliśmy jakie monstra wyhodował Peter Jackson.

 Do spotkania z „King Kongiem” przygotował publiczność Rafał Mikołajczyk. Przed seansem poprowadził on kilka konkursów. Trzeba było z balonów zrobić z partnera nie balona ale…King Konga, wykazac się wiedzą o twórcach bestii i o wcześniejszych filmach z jej udziałem. Najwięcej emocji wzbudził pełan absurdalnego humoru konkurs bardzo luźnych skojarzeń. Wśród nagród były gry komputerowe z wielką małpą w roli głównej, gadżety filmowe i zaproszenia na pizzę.

Podsumowując premierę mogę śmiało stwierdzić, że to było jedno z najlepszych otwarć kinowych w Białymstoku ostatnimi czasy. Pracownicy kina Forum zapewnili bardzo miłą obsługę, wszystko odbyło się niezwykle sprawnie, przybyło wielu ciekawych ludzi, czyli miło się spędzało czas, a kto nie był niech żałuje, bo jest czego. https://www.bstok.pl/up/news/521_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/521_2.jpg https://www.bstok.pl/up/news/521_3.jpg https://www.bstok.pl/up/news/521_4.jpg https://www.bstok.pl/up/news/521_5.jpg https://www.bstok.pl/up/news/521_6.jpg https://www.bstok.pl/up/news/521_7.jpg

Reklama