Co kupić dla dziadka, który ma już wszystko?

Dzień Dziadka już za kilka dni. To pora, by podziękować swoim dziadkom za wszystko, co dla nas robią. Za wszystkie opowiedziane historie, naprawione autka czy lalki, wspólnie spędzony czas na zabawach czy za ogromny uśmiech, który zawsze widnieje na jego twarzy. Właśnie 22 stycznia mamy okazję, aby pokazać dziadkowi, jak wiele dla nas znaczy i jak bardzo jesteśmy mu wdzięczni za całą miłość, troskę i uwagę. Twój dziadek uważa, że ma już wszystko i nie wiesz jaki prezent mu kupić z okazji Dnia Dziadka? Zakup prezentu dla dziadka to niełatwy orzech do zgryzienia. Podaruj mu prezent, którego nie zapomni do końca życia! Zobacz nasze pomysły na prezent z okazji Dnia Dziadka.

Dzień Dziadka już za kilka dni. To pora, by podziękować swoim dziadkom za wszystko, co dla nas robią. Za wszystkie opowiedziane historie, naprawione autka czy lalki, wspólnie sp

Prezenty na Dzień Dziadka

Wybór prezentu na Dzień Dziadka to nie lada wyczyn. Co podarować dziadkowi, który uważa, że ma już wszystko i nic więcej nie potrzebuje? Kolejną butelkę wina, spersonalizowany kubek lub czekoladki? Spróbuj wyjść poza schemat i postaw na niezapomniany prezent pełen emocji i wrażeń! Pomóż spełnić dziadkowi marzenia, których nigdy nie miał okazji spełnić. Sprawdź nasze propozycje prezentów na Dzień Dziadka w formie niezapomnianych przeżyć.

Lot paralotnią

Lot paralotnią to okazja na spełnienie marzenia dziadka o lataniu. Lot odbywa się w tandemie, więc jedno miejsce zajmie doświadczony pilot, a drugie dziadek. Senior będzie mógł podziwiać przepiękne widoki z dotychczas nieznanej perspektywy oraz odkrywać okolicę na nowo. Pozwól dziadkowi przeżyć wyjątkową, podniebną przygodę, którą będzie wspominać przez długie lata!

Jazda sportowym samochodem 

Jazda sportowym samochodem zawsze będzie dobrym prezentem dla mężczyzny, bez względu na jego wiek. W zależności od kondycji dziadka oraz jego wieku, możesz podarować mu jazdę za kierownicą wymarzonego, sportowego auta lub jazdę w roli pasażera, która dostarczy mu równie dużo emocji. Spektakularna prędkość oraz zawrotna moc silnika będzie gwarancją dobrej zabawy i niezapomnianych, motoryzacyjnych wrażeń! 

Wieczór w teatrze

Wieczór w teatrze to fantastyczny pomysł na spędzenie wolnego wieczoru w towarzystwie sztuki wysokiej. W repertuarze teatru dziadek znajdzie m.in. poważne spektakle, przezabawne komedie czy skoczne musicale – wybór repertuaru należy tylko do niego! Niezależnie od tego, jaki gatunek wybierze, z całą pewnością spędzi miło czas w towarzystwie genialnych aktorów. 

Lot w profesjonalnym symulatorze lotu

Lot w symulatorze lotu to okazja do sprawdzenia swoich sił jako pilot samolotu. Wszystkie kontrolki, dźwignie czy przełączniki są umieszczone dokładnie w tym samych miejscach, jak w kokpicie prawdziwego samolotu pasażerskiego. Senior, który zasiądzie za sterami samolotu, w mgnieniu oka będzie mógł przenieść się na drugi koniec świata. Poza tym będzie miał możliwość wylądowania na największych lotniskach świata czy sprawdzenia, jak lata się w trudnych warunkach pogodowych. 

Jazda zapoznawcza Teslą

Dziadek często kojarzy nam się ze starszym panem siedzącym w bujanym fotelu z gazetą. Jednak te czasy dawno się zmieniły. Dziadkowie coraz chętniej podążają za nowoczesnością i korzystają z niej. Jeśli twój dziadek należy do tej grupy osób, ciekawym prezentem, który sprawi mu radość, będzie jazda zapoznawcza Teslą. Będzie to pełne emocji doświadczenie, dzięki któremu dziadek inaczej spojrzy na świat motoryzacji! To w pełni elektryczne auto wyposażone jest w najnowocześniejsze technologie, które sprawiają, że jazda samochodem robi się jeszcze bardziej przyjemna. Dziadek będzie mógł sprawdzić możliwości tego auta podczas jazdy po mieście z doświadczonym instruktorem. Będzie to wspaniała, motoryzacyjna przygoda!

Kurs degustacji piwa

Jeśli twój dziadek jest miłośnikiem piwa, to idealnym prezentem dla niego z okazji Dnia Dziadka będzie kurs degustacji piwa. Podczas kursu dziadek pogłębi swoją wiedzę na temat złotego trunku, dowie się m.in. jak dobierać piwo do potraw czy jak je serwować. Ponadto skosztuje on kilku gatunków piwa, co pozwoli na odkrycie całkiem nowych smaków.  


Jeśli wciąż zastanawiasz się, jaki prezent wybrać dla dziadka, to koniecznie odwiedź naszą stronę internetową Prezentmarzen.com, gdzie znajdziesz jeszcze więcej inspiracji na niezapomniane prezenty w formie przeżyć.