Citroën C-Crosser

Citroën ponownie powiększy gamę samochodów wprowadzając do sprzedaży w Europie, począwszy od sezonu letniego 2007, najwyższej klasy model sportowo-użytkowy SUV, o nazwie C-Crosser. Nowa propozycja marki nawiązuje swoimi właściwościami zarówno do samochodów o klasycznej sylwetce, jak i do samochodów z napędem na cztery koła, zapewniając przy tym parametry dynamiczne, przestronność i komfort na najwy szym poziomie.
Dzięki opływowej sylwetce i smukłym proporcjom (długość 4,64 m, szerokość 1,81 m i wysokość z relingami dachowymi 1,73 m) C-Crosser ma sportowy wygląd i oferuje jednocześnie przestronne wnętrze (do 7 miejsc). Łączy komfort, dobre właściwości jezdne oraz wysoki poziom w zakresie ochrony środowiska (silnik HDi z filtrem cząstek stałych FAP).
C-Crosser wyróżnia się te wszechstronnością użytkową poprzez zastosowanie układu napędu na cztery koła, który umo liwia poruszanie się w trudnym terenie niezależnie od pory roku i warunków pogodowych oraz ze względu na modułową budowę wnętrza wychodzącą naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom i potrzebom użytkowników.
autor: Bstok.pl
Źródło Citroen

Reklama