Chrysler na Mundial d’Automobile w Paryżu

Odwiedzając stoiska Chryslera na tegorocznym salonie samochodowym w Paryżu nie sposób oprzeć się wrażeniu wyrafinowania i elegancji, ale także swobody w projektowaniu samochodów, znamionujących wysoką jakość wykonania, bezpieczeństwo, innowacyjność rozwiązań oraz rzetelną wartość dla nabywcy.
Powiew świeżej inspiracji do pojazdów segmentu D wnosi nowy Chrysler Sebring, który jest jest kontynuatorem formuły, którą nakreślił w segmencie E Chrysler 300 C – łącząc atrakcyjną stylizację nadwozia i kunszt wystroju wnętrza z wysoką jakością i trwałością. Ma również nowoczesne rozwiązania funkcjonalne i bogate wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa, znakomite osiągi i niskie zużycie paliwa.
Na rynkach Europy do wyboru nabywców są cztery silniki: standardowy, benzynowy Silnik Światowy w technice zmiennych faz rozrządu Dual VVT o pojemności 2,0 litrów oraz opcjonalne – 2,4-litrowy Silnik Światowy Dual VVT i 2,0 litrowy turbodiesel. Nieco później dostępny będzie również zmodernizowany silnik V-6 o pojemności 2,7 litra.
Chrysler Sebring ma szereg nowatorskich rozwiązań informatycznych i funkcjonalnych – od najnowocześniejszego systemu typu infotainment (informacja, rozrywka, komunikacja i nawigacja) – aż do podgrzewanych i chłodzonych uchwytów na kubki. Bogata lista wyposażenia z zakresu bezpieczeństwa obejmuje m.in. system ESP, dodatkowe kurtynowe poduszki powietrzne oraz boczne poduszki fotelowe.
Chrysler Sebring jest pierwszym pojazdem segmentu D produkcji Chrysler Group dostępnym z opcją silnika wysokoprężnego oraz w wersji dla ruchu lewostronnego. Na rynkach światowych (tj. poza Ameryką Północną) oferowane będą dwa modele – Sebring Touring oraz Sebring Limited, a pierwsze dostawy do sieci sprzedaży spodziewane są w pierwszej połowie 2007 roku.
autor: Bstok.pl
Źródło DaimlerChrysler

Reklama