Reklama

Chorten Boxing poszukuje nowych talentów

Pojedynek Przemysława „Smile” Gorgonia (9-6-1, 5 KO) z Gruzinem Malkhazem Sujaszwilim (10-10, 8 KO) będzie walką wieczoru I Memoriału Lucjana Treli w Stalowej Woli. Organizatorem jest Chorten Boxing Production. Gala odbędzie się 15 lutego.

Lucjan Trela był pięciokrotnym mistrzem Polski w boksie, walczył na igrzyskach olimpijskich w 1968 roku w Meksyku, gdzie przegrał starcie z późniejszym zawodowym mistrzem świata, George’em Foremanem.

17 lutego ubiegłego roku w wieku 76 lat zmarł po ciężkiej chorobie serca. Dariusz Snarski i białostocka stajnia bokserska zorganizuje pierwszy w historii memoriał ku czci jego pamięci.

– Będzie to już kolejna gala zorganizowana przez Chorten Boxing Production poza Białymstokiem. Ma to związek z promocją zarówno stajni, jak i zawodników, a także poszukiwaniem nowych talentów – mówi Snarski.

Wydarzeniem wieczoru będzie występ Przemysława „Smile” Gorgonia, który skrzyżuje rękawice z 21-letnim Malkhazem Sujaszwilim z Gruzji. W kolejnych walkach Michał Bańbuła (13-31-4) zmierzy się z Michałem Bołozem (2-2, 2 KO). Podczas gali w Stalowej Woli jako zawodnik Chorten Boxing Production zadebiutuje nowy nabytek podlaskiej grupy – Krzysztof Włodarczyk. Urodzony w Jaworznie pięściarz zmierzy się z Andrzejem Szkutą (0-1). W ringu zobaczymy też Krzysztofa Warekso.

Gala w Stalowej Woli będzie jednym z czterech eventów zaplanowanych w tym roku przez Chorten Boxing Production. Prawdziwą gratką dla białostockiej publiczności ma być gala w hali lodowiska BOSiR, która odbędzie się we wrześniu.

Źródło: Kurier Poranny

Zdjęcia: Chorten Boxing Production

Reklama

Reklama