Reklama

Chcesz zagrać w drużynie Mistrza Polski?

Last updated Lis 5, 2018

Najlepszy polski zespół w futbolu amerykańskim rozpoczął rekrutację do ekipy seniorów. Lowlanders Białystok 5 i 7 listopada poprowadzi zajęcia rekrutacyjne na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Białymstoku przy ulicy Słonecznej. Początek o godzinie 19.30.

Lowlandersi w 2018 roku wywalczyli tytuł mistrza Polski. O sile ekipy stanowią gracze z USA, gdzie Ludzie z Nizin szukają swoich atutów. Ale zespół nie składa się tylko z zawodników zza oceanu. Lowlandersi szukają też talentów na podlaskim podwórku. W poniedziałek i w środę każdy będzie miał okazję spróbować swoich sił. 

Aby wziąc udział w rekrutacji trzeba wypełnić specjalny formularz  i o godzinie 19.30 pojawić się w stroju sportowym i korkach na sztucznym boisku przy Słonecznej. Warunkiem jest ukończony 17 rok życia.  Nie ma znaczenia wzrost, waga i muskulatura: w futbolu amerykańskim jest bowiem miejsce zarówno dla potężnych gigantów jak i szybkich mikrusów. 

Ekipa Lowlanders Białystok zaprasza wszystkich, którzy znają zasady futbolu amerykańskiego jak również osoby, które dotąd nie miały styczności z tą grą. Oferuję praktyczną naukę podstaw futbolu amerykańskiego oraz możliwość korzystania z narzędzi i ekwipunku do treningu. Gwarantują też coś co jest znakiem rozpoznawczym Ludzi z Nizin czyli wyjątkową atmosferę.

Źródło: ddb24.pl