Reklama

Chcesz się przebranżowić, ale nie wiesz gdzie zacząć – wybierz się na JOBICON!

Chcesz się przebranżowić, ale nie wiesz gdzie zacząć – wybierz się na JOBICON!

Twoja aktualna praca Cię męczy i zaczyna za bardzo denerwować? Nie odczuwasz już satysfakcji? Szukasz pomysłu, jak się przebranżowić i od czego zacząć zmiany w życiu zawodowym? Wybierz się na Festiwal Pracy JOBICON i odkryj nowe perspektywy rozwoju. Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu? Oto zbiór najważniejszych informacji.

JOBICON: Festiwal Pracy online i offline

Targi Pracy JOBICON są jednymi z największych tego typu imprez, organizowanych w Polsce. Organizatorem i pomysłodawcą eventu jest polski serwis rekrutacyjny Pracuj.pl, który funkcjonuje w sieci już od ponad 20 lat. Główną ideą Festiwalu jest wymiana kontaktów pomiędzy pracodawcami i osobami, poszukującymi zatrudnienia lub chcącymi zmienić zawód. Targi mają formułę online i offline, stacjonarnie odbywają się każdej wiosny w Warszawie i Krakowie. Każdorazowo w imprezie bierze udział co najmniej kilkudziesięciu pracodawców krajowych i zagranicznych. Wydarzeniu towarzyszą warsztaty tematyczne, spotkania i konsultacje.

Praca IT Łódź – znajdź dla siebie zatrudnienie w prestiżowej firmie!

Festiwal JOBICON co roku odwiedzają też setki studentów, absolwenci uczelni wyższych oraz specjaliści różnych branż. Ponadto na targi coraz częściej docierają także osoby, które zamierzają się przebranżowić lub szukają partnerów biznesowych.

Dlaczego warto wziąć udział w targach JOBICON?

Udział w targach pracy może Ci przynieść wiele korzyści. Masz szansę spotkać się z pracodawcami i porozmawiać na temat wzajemnych oczekiwań oraz warunków zatrudnienia. Rozmowy z rekruterami pomogą Ci zrozumieć specyfikę branży, w której chcesz się rozwijać. Dowiesz się m.in. jakie kompetencje musisz zdobyć, by zaistnieć na danym stanowisku oraz, jakie masz realne perspektywy rozwoju swojej kariery.

Weź udział w targach JOBICON i zmień zawód na taki, który będzie odpowiadał Twoim aktualnym potrzebom!

Targom towarzyszą też darmowe konsultacje i warsztaty. Możesz więc skorzystać ze wsparcia doradcy zawodowego. Specjalista podpowie Ci, jak stworzyć nowe, atrakcyjne CV lub portfolio. W strefie fotograficznej wykonasz też aktualne, profesjonalne zdjęcie do Twoich dokumentów. Jeśli masz już wizję, jak się przebranżowić, aplikujesz bezpośrednio do wybranych firm, biorących udział w wydarzeniu.

JOBICON: targi dla osób, które chcą się przebranżowić

Udział w krakowskich lub warszawskich targach JOBICON jest bardzo inspirującym wydarzeniem, które sprzyja podejmowaniu ważnych, zawodowych decyzji. Brakuje Ci pomysłu, jaki nowy zawód wybrać? Nie wiesz, jakie podjąć szkolenia, kursy lub studia? Podczas trwania Festiwalu JOBICON spotkasz wiele osób, mających podobne problemy i poszukujących merytorycznego wsparcia rekruterów i doradców zawodowych. Poznasz też specjalistów i wybitne, branżowe autorytety, z którymi również możesz pomówić o swojej zawodowej karierze.

Zasoby nowej wiedzy, zdobytej podczas JOBICONU, ułatwią Ci planowanie i rozsądne zarządzanie własną karierą. Dowiesz się, jakie umiejętności są cenione na rynku pracy i które zawody są na liście profesji najbardziej przyszłościowych.

Podsumowanie

Jeśli wciąż tkwisz w pracy, która nie przynosi Ci satysfakcji ani odpowiednich dochodów, przyjdź na Targi Pracy JOBICON. Oferta Festiwalu skierowana jest m.in. do osób, takich jak Ty, które chcą świadomie zmienić branżę i zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe. Skorzystaj z oferty spotkań i warsztatów, by dowiedzieć się więcej na temat specyfiki rynku pracy i szans zatrudnienia. Pod czujnym okiem specjalisty stwórz CV, które zainteresuje pracodawcę i umożliwi szybką zmianę zawodu. Chcesz sprawdzić ile wyniesie Twoje wynagrodzenie netto? Skorzystaj z kalkulatora brutto-netto

Reklama