Chaos rozbity

W sobotę odbyła się inauguracja Sezonu 2019.  Przy ulicy Słonecznej na bocznym boisku Stadionu Miejskiego przy zapełnionych trybunach oraz eskorcie zawodników Rugby Tag, zmierzyliśmy się z dobrze nam znanym rywalem Chaos Poznań.

Wynik spotkania otworzył nasz skrzydłowy Piotr Vykpish po świetnym podaniu Wojciecha Twarowskiego. Kolejne minuty upływały pod nasze dyktando. Debiutujący w naszej drużynie Sergi Kvernadze świetnie dyrygował naszą formacją ataku co przekładało się na kolejne przyłożenia (Yauheni Zhodzik 2 przyłożenia, Piotr Vykpish 3 przyłożenia, Sebasian Śliwowski 2 przyłożenia, Artur Sulima 2 przyłożenia).

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem Rugby Białystok 64:0 Chaos Poznań. W drugiej połowie grający trener Artur Sulima postanowił dokonać kilku zmian, co pozwoliło na dalsze podnoszenie wyniku.

Nasz etatowy kopacz Sebastian Śliwowski zakończył spotkanie jako najskuteczniejszy zawodnik spotkania. Świetnie spisali się nasi rwacze Konrad Rafałowski (4 przyłożenia) i Marcin Majorczyk (przyłożenie) oraz reszta zawodników młyna, którzy nie tylko popisywali się efektownymi szarżami ale i przełamywaniem obrony przeciwnika (Wojciech Twarowski 2 przyłożenia, Mateusz Perzyna przyłożenie, Bartosz Nienałtowski przyłożenie).

Debiutanci: Beka Aphhadze, Paweł Krasuski, Michał Kleszczewski. Mecz zakończył się wynikiem 130:0 dla Białegostoku.
Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji wydarzenia: zawodnikom Rugby Tag za eskortę, ich rodzicom i opiekunom za gorący doping, fotografom za wspaniałe zdjęcia oraz wszystkim zebranym.

Jeśli nie mogłeś/aś przyjść lub obejrzeć transmisji spotkania na żywo, zapraszamy na kanał Youtube firmy onREC, gdzie jest udostępnione nagranie meczu wraz z komentarzem.

Dziękujemy naszym sponsorom oraz patronom.